Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

frz

CSGO Retakes Admin
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About frz

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  0.8
 • CSGO FFA
  0.9
 • CSGO DM
  11.5
 • CSGO Retakes
  125.9

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. Z nadeami jest gorzej niż było przed zmianą. Jest ich teraz nasrane na mapie między innymi tak: W jednym miejscu jak leży smoke to możesz go podnieść nawet z 5 razy i masz cały site zasmokowany.
 2. Nikt nie ma vipa. Wywaliło 😕 Edit: Dobra są ,ale nie wyświetlają się w clan tagu. Edit 2 : Nadal nie switchuje awpy z rifflem ,a wydaje mi się ,że było to wcześniej zrobione Edit 3: Proponowałbym jeszcze oddzielny wybór pistoli dla rund pistoletowych (masło maślane tak XD ) Bo tak to każdy deagleam nawala co jest trochę bez sensu.
 3. Zrobiliśmy testy i jest kilka rzeczy do poprawek: 1. Na pistolach jak i fullu nie ma żadnych granatów 2. Kev z hełmem na pistolkach + każdy ct ma defa 1. Proponuję zmienić to tak ,żeby nadów było ogólnie mniej. Czyli tylko kilka osób z teamu ma granaty ,a nie wszyscy. Uważam ,że będzie mniej chaosu i będzie przypominało to retake ,a nie hyc tu sobie dam smoka tu palaka tu flasha i nagle jest 10 smoków w jednym miejscu. 2. Zmieniłbym to na totalnie losowe typu: Jeden ma defa i nady drugi tylko keva po tt to samo raz kev raz nady ,żeby przypominało to jakoś rundy pistoletowe.
 4. Na vertigo trzeba zamienić info o odbijaniu . Odbijając B mamy info ,że odbijamy A i na odwrót.
 5. frz

  Pistolki/Mapy

  Full @KoBi
 6. frz

  Pistolki/Mapy

  Siemanko, Temat już był kilka razy poruszany ,ale przydałoby się dodać w końcu pistolki bo troszkę wieje nudą na retaku. Proponowałbym też nowe mapy overpass,train (cobbla bym wywalił przeważnie jest zmieniany mapa bez sensu w mojej opinii ) Nie wiem czy to błąd (przynajmniej myślę ,że tak) ,ale wybierając czy chcemy grać awp po danej stronie gramy ją w każdej rundzie bez zmiany raz m4/ak raz awp.
 7. Nie żebym kogoś pośpieszał czy coś ,ale przydałoby się poprawić tego spawna bo tak ciągle zmieniamy tego cachea na inne mapki 😐
 8. frz

  Podanie na admina DD

  Na razie się nie wypowiem bo sam też mało czasu spędzam na serwerze. Poobserwuje troszkę i dam znać. Edit: Na razie widzę cię troszkę mniej na serwerze imo pograj więcej daj się poznać i wtedy bym decydował. I jeszcze to wykroczenie które uwzględnił FarQ troszkę odstrasza.
 9. 1. Twój nick oraz SteamID: frz STEAM_0:1:169623360 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22716 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?":Po przegraniu 14 godzin od ostatniego podania widzę ,że zdarzają się osoby które są toksyczne wobec innych osób lub takie które afczą przez kilka dobrych rund i nie zawsze jest osoba która mogłaby temu zaradzić. Dlatego chciałbym spróbować swoich sił jako admin bo myślę ,że moja spora aktywność dawałaby więcej jakości na serwerze. Nie jestem również toksyczny zachowuje się kulturalnie wobec innych osób i większość serwera raczej mnie zna. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak,posiadam i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Przeważnie wieczorem 16-24 czasami zdarzy się wejść wcześniej. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenia nie mam gdyż adminem nigdy nie bylem, ale jeśli ktoś robił jakiś nie potrzebny szum to próbowałem uspokajać sytuacje itp. Komend nie znam, ale myślę, że szybko je zrozumiem i będę umiał prawidłowo się nimi posługiwać. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, że tak.
 10. frz

  Podanie na admina

  1. Twój nick oraz SteamID: frz STEAM_0:1:169623360 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22716 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Chciałbym się sprawdzić w roli admina ,gdyż nie miałem nigdy takiej okazji. Retake'a znalazłem niedawno i mimo ,że mam tylko 10 godzin spędzonych na serwerze to ta aktywność będzie się tylko zwiększać bo atmosfera tutaj jest bardzo przyjemna. Nie jestem również toksyczny zachowuje się kulturalnie wobec innych osób. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak,posiadam i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Przeważnie wieczorem 16-22 czasami zdarzy się wejść wcześniej. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Doświadczenia nie mam gdyż adminem nigdy nie bylem, ale jeśli ktoś robił jakiś nie potrzebny szum to próbowałem uspokajać sytuacje itp. Komend nie znam, ale myślę, że szybko je zrozumiem i będę umiał prawidłowo się nimi posługiwać. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, że tak.
×
×
 • Create New...