Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

BoBeReK

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About BoBeReK

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  26.4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój nick : BoBeReK Steam ID : STEAM_1:1:511556483 Link do Source Ban : http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:511556483&advType=steam Data : 22.05.2020 Dostałem niesłusznie perm - muta za to że odpowiedziałem na pytanie admina WENOXA , a potem prosiłem go o odmutowanie to mi dał bana na miesiąc .
 2. BoBeReK

  odbanowanie

  To samo , graliśmy razem
 3. Grałem na surfie i zostałem zmutowany , dlatego że VIP zapytał mnie dlaczego chce wyrzucić innego gracza a ja mu odpowiedziałem i dostałem perm bana , a przyczyna to brak mutacji ( ale ja ją już przechodze ) a potem gdy prosiłem go na czacie o usunięcie perm muta to dał mi bana na miesiąc . Mam nadzieje że ktoś mnie odmutuje i odbanuje. To ten admin pod przykrywką VIP ' a ✔ωєиσχ✔ , nie zasługuje na admina
×
×
 • Create New...