Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

sebvsiek

CSGO Arena Admin
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sebvsiek last won the day on June 27

sebvsiek had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About sebvsiek

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  133.3
 • CSGO Arena #2
  0.0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wszystko ok, jestem na TAK
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: sebus ♛ ♛, STEAM_0:1:126036634 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=852 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": ) Chciałbym zostać adminem, ponieważ Uważam, że mogę być osobą pomocną i kulturalną. Spędzam bardzo dużo czasu na serwerze, myślę, że mogę pomóc dotychczasowej administracji kiedy są oni nieobecni. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak,posiadam i korzystam z niego 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11-16 i 21-24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam podstawowe komendy sourceban, jednak nigdy nie byłem administratorem na żadnym serwerze csgo, chciałbym nabrać jakiegoś doświadczenia i spróbować swoich sił. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak i tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: oczywiście
 3. przez przypadek złożyłem podanie na deatmatch
 4. nie świadomo wysłałem podanie na dm dopiero po jakims czasie sie zorientowałem i złożyłem na arene 1vs1 (prosiłbym o usunięcie tego)
×
×
 • Create New...