Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

kukfitta

CSGO Arena Admin
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About kukfitta

 • Birthday June 8

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  347.9
 • CSGO Arena #2
  5.5
 • CSGO AWP ONLY
  0.5
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.1
 • CSGO Retakes
  0.4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po oglądnięciu dema przez @Tomex @ParUfa @MlodyHasan stwierdzają że gracz jest odpalony, moje akcje zostały sprawdzone również przez wyżej wymienionych i uznają mnie jako czystego. Dziękuje za cierpliwość, pozdrawiam.
 2. Ze względu na czat - jestem na nie
 3. Czat lekko do poprawy oraz kiepsko z sesja, jestem na NIE.
 4. Odwołanie tyczy się twojego bana a nie tego czy używam programów trzecich do uzyskania przewagi (choć sam jestem ciekawy rezultatu i jak najbardziej zgadzam się na weryfikacje przez kogoś innego niż Ty). Dziękuje za miłe nazewnictwo, mam nadzieje że też ktoś Cię tak kiedyś nazwie. 🤠 Miłej dobranocki, pozdrawiam.
 5. Po 1 zabiciu stwierdziłeś że jestem odpalony (dziękuje za miłe słowa na czacie <3), chwile potem zacząłeś strzelać spodziewanie szybko (co zostanie zweryfikowane po uploadzie demek), na szczęście udało mi się Ciebie sprowokować i zgodziłeś się na powtórkę w formie wyzwania, sytuacja znów się powtórzyła co skutkowało podejrzeniem triggerbota jak i daniu Ci bana. Wyciąganie mojego faceita i tym podobne jest naprawdę dziecinnym argumentem, to że umiesz strzelać strzały karne nie robi z ciebie dobrego zawodnika podczas całego meczu (wiem głupi przykład, lecz obawiam się że inny niezbyt tu pasuj
 6. https://streamable.com/z1ir7e Myślę, że nie trzeba nic więcej dodawać Pozdrowienia z golda.
 7. Odezwę się po obejrzeniu demka, gadka typu „admin z golda” jest zbędna
 8. Gracz aktywny, miły i pomocny Jestem na TAK
 9. kukfitta

  Podanie

  Jestem na TAK.
 10. Gracz aktywny na serwerze, czat git. Jestem na tak
 11. czat do poprawy, póki co jestem na NIE
 12. kukfitta

  Perm Ban

  Przepraszam za tą sytuacje, jak najbardziej jest mój błąd - błędna komenda, mam nadzieje że niesłuszny ban zostanie jak najszybciej zdjęty.
 13. 1. Twój nick oraz SteamID: Kuk Fitta id: STEAM_0:1:455014724 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=187 3. Twój wiek: 19 4. "Dlaczego ty?": Dosyć dużo siedzę na arence i często jest tam niezła rozróba typu ktoś się odpali albo krzyczy do mikrofonu swoje żale, chciałbym przyczynić się dla społeczności tego serwera i zacząć działać wobec takim ludziom aby polepszyć jakość serwera innym jak i sobie 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam, używam ale raczej preferuje pisanie na czacie (bez
×
 • Create New...