Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

kukfitta

CSGO Arena Admin
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kukfitta

 • Birthday 06/08/2001

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  201.6
 • CSGO Retakes
  0.4

Recent Profile Visitors

206 profile views
 1. Gracz aktywny na serwerze, czat git. Jestem na tak
 2. czat do poprawy, póki co jestem na NIE
 3. kukfitta

  Perm Ban

  Przepraszam za tą sytuacje, jak najbardziej jest mój błąd - błędna komenda, mam nadzieje że niesłuszny ban zostanie jak najszybciej zdjęty.
 4. 1. Twój nick oraz SteamID: Kuk Fitta id: STEAM_0:1:455014724 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=187 3. Twój wiek: 19 4. "Dlaczego ty?": Dosyć dużo siedzę na arence i często jest tam niezła rozróba typu ktoś się odpali albo krzyczy do mikrofonu swoje żale, chciałbym przyczynić się dla społeczności tego serwera i zacząć działać wobec takim ludziom aby polepszyć jakość serwera innym jak i sobie 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam, używam ale raczej preferuje pisanie na czacie (bez problemu mogę zacząć używać mikrofonu częściej :D) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: zazwyczaj wieczornych, dokładniej mówiąc to OKOŁO 17-22 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: no i pojawił się argument aby odrzucić moje podanie, z SM miałem doświadczyć jedynie w 1.6 ale coś jeszcze pamiętam a jeśli będą jakieś braki to je nadrobię ;~> 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak, tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: tak jest
×
×
 • Create New...