Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

wiciu

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wiciu

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  153.9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wiciu

  Podanie

  1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_1:0:448068769 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=10935 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": bo umiem szybko rozpoznać cheatera i chcę się sprawdzić jako admin na tym serwerze 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 10 do 20 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: 7/10 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
 2. wiciu

  odwołanie

  Nazwa tematu: [Odwołanie][Surf Combat] Nick Pixel_175 Wzór odwołania: 1. Twój nick: Pixel_175 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:448068769 3. Link do sourcebans: np. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=Pixel_175 4. Data zdarzenia: 08-12-20 13:59 5. Opis zdarzenia: Zostałem zbanowany niby za aima. i chyba wiem dlaczego. grałem na mapie surf ski2. Przyleciałem pod wierze i leciałem do góry miałem awp w rękach i gracz o nicku Mateo przyleciał na okienko na wierzy gdy leciałem do góry strzeliłem w niego i go zabiłem lucky shotem. Potem każdy pisał że mam aima a tak nie jest chciałem im napisać że to były lucky shot ale nie mogłem ponieważ dostałem bana na chat i mikrofon od consoli bo napisałem "idiot" na chacie. Dziękuje za uwagę i myślę że poszło do nie porozumienia.
×
×
 • Create New...