Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

KudlatyNAOdpale

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KudlatyNAOdpale

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jest konto smurf i mam już na nim 60 h , Mogę się jeszcze wytłumaczyć z tego 3 lvl'a ponieważ godziny w cs'ie na tym ac robię na serverach społecznościowych .. ostatnio zacząłem grać mm'y stąd 3 lvl Nie musisz mi ufać ... bo trudno jest wyjaśnić komuś to że się myli odnośnie drugiej osoby ... Ja swoje wiem i tego się będę trzymał że nie jestem cheaterem .. nie ma w tym żadnej frajdy .. lepszą frajdą jest robienie fragów na nonprimie i patrzenie się jak ludzie płaczą (dzieci najczęściej) i mówią że nonprime z niskim lvlem , pewnie odpalony.
  2. 1. Twój nick: kudlaty 2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:557718775 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:557718775&advType=steamid&Submit 4. Data zdarzenia: 09-18-20 18:31 5. Opis zdarzenia: Grałem 2 rundy na waszym serwerze.. po czym po 1 akcji w pałacach na A (strzeliłem 2 szybkie głowy z deagla i 1 z ak-47) , dostałem bana za aimbota... , zrobiłem ssy ( bo nigdy nic nie wiadomo) i udałem się na podany link .. ale co ciekawe mojego bana tam wcale nie było .. odświeżyłem stronę parę razy i dalej nic.. tak więc pomyślałem że jest 1 sposób na sprawdzenie czy mam bana , spróbowałem wejść na serwer .. o dziwo się udało , administracja od razu mnie banowała ... ale niestety nic to nie dawało dalej mogłem wejść na serwer.. nawet zmieniałem nick .. usuwałem polskie znaki i nic dalej mogłem wejść , w końcu udało się pewnej osobie (nie pamiętam nicku) z uprawnieniami . Dziwnie to zabrzmi ale zależało mi na banie. ponieważ chciałem pójść na forum i napisał odwołanie.. bo wiedziałem że administracja nie da za wygraną do póki nie dostane bana . Chciałbym jeszcze w obronie własnej dopowiedzieć że przecież gdybym faktycznie miał coś na sumieniu to raczej bym po zobaczeniu komunikatu o dostaniu bana (chodzi mi o pierwszy raz) to raczej bym sobie odpuścił ... Z mojej strony to tyle i nie żywię nadziei że ktoś dzisiaj to będzie czytać , bo wiadomo piątek itd... ale jeśli trafi się taka osoba to życzę jej miłego wieczoru . 20.09.2020 Co z tym banem?
×
×
  • Create New...