Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

MotylaNoga

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MotylaNoga

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  23.9
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie źle łączysz te fakty. Nie zrobiłeś nawet żadnego research'u, więc jak możesz stwierdzać, że żadnego administratora nie miałem? Troche bawi mnie Twoja argumentacja. A te wyzwiska. Czasami puszczają nerwy na tym surfie, ale od jakiegoś czasu już nic nie pisze. 🙂 Miesiąc nie gram, ale spełniam wymagania, więc w czym problem? A co do mikrofonu to nie używam go często, bo po prostu puszczam muzyke i sobie gram, to coś złego?
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: MotylaNoga, STEAM_0:0:32201097 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5974 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę, że mogę rzec iż mam doświadczenie odnośnie administrowania na serwerach typu cs 1.6, CSS, CS:GO. Po przejrzeniu poprzednich podań trafiałem na osoby młode, bądź na osoby, które nie nadawały się na stanowisko Administratora Serwera. Dlatego też postanowiłem, że napisze podanie, ponieważ bywam często, jak nie codziennie na serwerze i gra mi się na nim całkiem przyjemnie. Czasami przydałoby się ogarnąć młodsze osoby, bądź osoby, które łamią regulamin i się tym nie przejmują, a nieraz też widywałem osoby, które potrzebowały pomocy, a ja z bezinteresowną pomocą nie mam problemu. Uważam, że mam wystarczające doświadczenie, aby zostać Administratorem Surf COMBAT, bywałem administratorem na serwerach CS 1.6 [CS:GO MOD, JailBreak, Only Dust2] CSS [JailBreak, Surf] CS:GO [Only Mirage] 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 9-15/18-23 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Odpowiadając na pierwsze pytanie. Posiadałem administratora na serwerach CS 1.6, CSS, CS:GO, miałem również przyjemność być Moderatorem forum, tak jak i Antycheat, i również próbowałem swoich sił jako Redaktor. Odpowiadając na drugie pytanie - owszem, znam komendy SourceMod. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy, jak i połączyłem konto z forum. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się.
×
×
 • Create New...