Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

MotylaNoga

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MotylaNoga

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  29.8
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  1.6
 • CSGO FFA
  0.4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie źle łączysz te fakty. Nie zrobiłeś nawet żadnego research'u, więc jak możesz stwierdzać, że żadnego administratora nie miałem? Troche bawi mnie Twoja argumentacja. A te wyzwiska. Czasami puszczają nerwy na tym surfie, ale od jakiegoś czasu już nic nie pisze. 🙂 Miesiąc nie gram, ale spełniam wymagania, więc w czym problem? A co do mikrofonu to nie używam go często, bo po prostu puszczam muzyke i sobie gram, to coś złego?
 2. 1. Twój nick oraz SteamID: MotylaNoga, STEAM_0:0:32201097 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5974 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę, że mogę rzec iż mam doświadczenie odnośnie administrowania na serwerach typu cs 1.6, CSS, CS:GO. Po przejrzeniu poprzednich podań trafiałem na osoby młode, bądź na osoby, które nie nadawały się na stanowisko Administratora Serwera. Dlatego też postanowiłem, że napisze podanie, ponieważ bywam często, jak nie codziennie na serwerze i gra mi się na nim całkiem przyj
×
 • Create New...