Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

ParisLesnikov

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About ParisLesnikov

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  24.8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zmieniać zdanie essa Ma być na tak nie interere mnie to MA BYĆ NA TAK!
 2. 1. Twój nick: Paris Leśnikov2. Twój Steam ID: https://steamcommunity.com/id/RalFik15/3. Nick osoby, która złamała regulamin: Młody Tomek4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: https://steamcommunity.com/profiles/765611990260365645. Data zdarzenia: 07.01.20216. Powód skargi: Zgłaszam skargę, ponieważ Tomek zachował się według mnie niesprawiedliwie, odnośnie chodzi o to że nie dał mi upomnienia za zgłoszenie go w !calladmin tylko odrazu permamentnego bana.7. Dowody: Mam screena (https://imgur.com/a/SOAi7D5) i dwóch kolegów z którymi grałem na serwerze.
 3. 1. Twój nick oraz SteamID: https://steamcommunity.com/id/RalFik15/ 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32549]http://csgo-arena.max-play.pl/sig.php?player_id=32549&background=random 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ chciałbym zostać administratorem jest chęć zadbania o porządek na serwerze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Od 10 do 22 z przerwami 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, c
×
 • Create New...