Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

kubanowski

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About kubanowski

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #2
  46.0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzień dobry lub dobry wieczór ja z pytaniem czy reset rankingu co mięsiąc jest stała data czy wtedy kiedy mięsiąc się konczy ?
 2. Twój nick oraz SteamID:nick: Jakub Wiśnia Wiśniewski steamID:STEAM_0:0:570628195 Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=17620 Twój wiek:14 lat "Dlaczego ty?":jestem na serwerze bardzo aktywny brakuje admina w moich godzinach gram dużo grają tam też chiterzy i czeba dopilnować porzątku Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:korzystam wtedy kiedy czeba jestem otwardy na rozmowe i się nie boję rozmawiać W jakich godzinach najczęściej grasz: najcześciej od 8;00 do 12:00 a puzniej od 18:30 do 23:
 3. dla mnie fajna opcja ja jestem na tak
 4. dzien dobry mam pomysł na temat bedzie on polegał na tym że każdy morze pochwalic za coś jakąś osobe np. dzk @MsaiO za podanie komendy na sklep sms . dla mnie to super rozwiązanie lecz to nie ode mnie zależy pozdrawiam :)
 5. dzien dobry lub dobry wieczór jestem na forum od dzisaj 2021-03-23 chętnie sie przywitam z forum jestem Jakub mieszkam w Bielsku dokładniej Bielsko-biała lubie grać w gry najcześciej CS:GO lecz rok temu 2019-05-3 opuściłem cs1.6 a gram od 8 roku życia mam 14 lat jestem aktywny na 1vs1#2 i postaram się być równierz na forum jestem już 21 na serwerze pozdrawiam wszytkich a szczególnie @BoBiii i @MsaiO :)
×
 • Create New...