Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

YumA

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

YumA last won the day on October 7 2016

YumA had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

2 Followers

About YumA

 • Birthday 12/26/1995

Recent Profile Visitors

3,180 profile views
 1. To jest tak, że bardziej z ciekawości pytam, jeszcze nie wiem czy będę chciała sprzedawać konto, ale tak orientacyjnie nie zaszkodzi. Itemów z plecaków wole nawet nie uwzględniać, nie mają dla mnie tak naprawdę żadnej wartości.
 2. Proszę. http://steamcommunity.com/id/YumAJej/
 3. Dzień dobry Szukam porady co do wyceny konta steam, żeby cena nie była ani przesadnie wygórowana, ani zaniżona... ;p
 4. YumA

  Nowy Manager

  Gratuluje mordeczko~! :D
 5. Tetreł w końcu byś wyszedł na pizze z mną, a nie jakieś giereczki xD
 6. Mniej żreć. Czy zawsze podążasz za modą?
 7. Nie jest to na pewno pierwszy taki przypadek na Stajni i jak dobrze kojarzę upominanie nigdy nic nie dawało, a wręcz przyciągało więcej "mordeczek". Nie mnie oceniać, czy zasłużony ban, ale fakt tego, że przyznał go wam sam Velture w zupełności wystarczy.
 8. Oczywiście, że Fallout Czy kiedykolwiek coś wygrałeś?
 9. LG G flex 2 Co studiujesz/studiowałeś/łaś?
 10. Najfajniejsi opiekunowie z medi zawsze zostaną w moim serduszku. <3 Ps. to nie jest sarkazm! :)
 11. 4/5 przyjemnie się słucha ;D
 12. Jak masz zamiar wychodzić z tymi słuchawkami, a domyślam się, że masz - to pamiętaj by kupić takie z grubym kablem(jak nim gdzieś zahaczysz to masz sporą gwarancję, że nie urwiesz drutów w środku i dłużej się nimi nacieszysz). :) Ja używam od +/- 4 lat SONY MDR-XB200L, jestem zadowolona z jakości dźwięku zarówno jak słucham muzyki i jak gram w csa, gdzie słyszę tupnięcia lepiej od kolegów, którzy mają słuchawki za 400 zł. Używam ich codziennie. Z racji wieku nie polecę Ci tych słuchawek, ale myślę, że warto zerknąć na ich opis i porównywać sobie przy wyborze kolejnych - lepszych
 13. Początek. Twoim ulubionym gifem jest...? :D
×
 • Create New...