Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Aneril

Goddess
 • Content Count

  2,116
 • Joined

 • Days Won

  74

Aneril last won the day on July 2

Aneril had the most liked content!

Community Reputation

204 Excellent

6 Followers

About Aneril

Recent Profile Visitors

10,261 profile views
 1. Dzień dobry, tutaj są informacje: https://spis.gov.pl/ Da się zrobić elektronicznie, wystarczy się przygotować. Da się zrobić telefonicznie. Wesprzyjcie bliskich, pomóżcie im, nawet jeśli Wasza gmina chce zrobić to fizycznie, zastanówcie się, czy warto się narażać. Pamiętajcie o starszych lub mniej technicznych członkach rodziny, nie dopuście, by wykluczenie cyfrowe naraziło ich na zarażenie. Bądźcie silni, bądźcie zdrowi, bądźcie bezpieczni.
 2. Wybaczcie że tak późno, tym niemniej, chciałabym odnieść się do pewnych elementów. Nie. Rajdowy i sportowcy to profesjonaliści, ćwiczący z najlepszym sprzętem, opieką i pod okiem specjalistów. Nie obrażaj ich proszę, porównując ich to kogoś takiego. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Dla przykładu, spójrz chociażby F1 i śmierć Ayrtona Senny. Co zrobiło FIA? Wprowadziło drakońskie obostrzenia, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. To było w 1996 roku i to nie jest tak, że w F1 to była wolna amerykanka i na bezpieczeństwo to nikt nie zwracał uwagi zanim to się stało. Ty urodziłe
 3. Ten człowiek to idiota. Tylko tak można nazwać kogoś jadącego jakimś rzęchem, do którego normalnie strach wsiąść, po jakiejś polnej drodze w nocy, ponad 100km/k w stanie ograniczonej świadomości (bo tym jest choroba). Jego jazda za dnia też pozostawia wiele do życzenia (poziom porównywalny do stanu dróg którymi się porusza). Jak patrzę na takie indywidua, które widać, że sposobem przekazu i doborem słownictwa, celują w dzieciarnię i propagują taki syf, to zaczynam żałować, że byłam przeciwko całkowitej cenzurze w internecie..
 4. A nie lepiej pójść na kurs? Przecież to właściwie to samo o czym piszesz, w cenie w której chcesz kupić samochód, tyle że zamiast samemu ryzykować masz od tego profesjonalistów i sprzęt.
 5. O ile nie nabawisz się permanentnych uszkodzeń ciała przez to rozwalanie się na drzewach. Przypadkowy zgon też jest opcją 🙂 (nie żebym życzyła, po prostu młodzież ma zawsze jakieś dziwne przekonanie o swojej niezniszczalności)
 6. Velture, wydaje mi się, że chłopak chciał w ten sposób podkreślić wymóg używania stosownych form przy reprezentowaniu MP. @JaCuS, wydaje mi się, że nie uwłaszczyłam w żaden sposób sieci, pisząc w ten sposób. To nie była frustracja, tylko zwykły komentarz. Dla kogoś, kto jest tu od jakiegoś czasu i zobaczył co się dzieje w temacie, zapytanie Veltura było standardową reakcją. Mogłabym napisać to w sposób całkowicie żelbetonowy, ale po co? Ani nie będzie się tego łatwiej czytało, ani nie będzie miało to głębszego sensu. Ujęcie w kilku krótkich, nazywających rzeczy po imieniu słowach,
 7. Velt, odpowiem Ci jak zgred zgredowi: serwer zdechł było w praktyce zerowe zainteresowanie administracji, kilku graczy na krzyż, opiekunowie to nie wiem kiedy ostatnio widziani. No i ostatniego dnia jak gruchnęło, to się zbiegło towarzystwo i nagle hałas. I nagle wszyscy jakieś ckliwe teksty, że się grało (chyba kilka lat temu), że najlepszy serwer (za dużo kolorowej chemii ktoś przyjął chyba) i że ogólnie rozpacz, smutek i inne. A przez ostatnie miechy, to pies z kulawą nogą się nie interesował. Masz okazję obserwować tzw. "modę" na ostatnie pożegnania. W dobie internetu pod każą strzech
 8. Witajcie! Z dniem dzisiejszym, managerem ds. eventów zostaje Lord Yabol. Powodzenia :)
 9. Panowie, ja rozumiem że to offtop, ale proszę nie zaczynać mi tu żadnej podjazdówki ani nie zasyfiać tematu.
 10. Witajcie, nastąpiły zmiany w regulaminie forum oraz wyodrębniono politykę prywatności. Zmiany wymagają akceptacji użytkownika przy nowym logowaniu. Pozdrawiamy, Administracja.
×
 • Create New...