Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Aneril

Goddess
 • Content Count

  1,794
 • Joined

 • Days Won

  61

Aneril last won the day on January 5

Aneril had the most liked content!

Community Reputation

167 Excellent

6 Followers

About Aneril

Recent Profile Visitors

8,732 profile views
 1. 3/5 Muzyczka nawet fajna ale wokal jest do bani ;/ Rozumiem że anektujemy ten temat?
 2. Zamykam do czasu wypowiedzenia się opiekuna. @MrVegetaMr?
 3. @Mentozaur patrząc po większości utworów z kilku ostatnich stron tematu: znalazłeś moją playlistę na YT, czy jak???
 4. Wybaczcie że tak późno, tym niemniej, chciałabym odnieść się do pewnych elementów. Nie. Rajdowy i sportowcy to profesjonaliści, ćwiczący z najlepszym sprzętem, opieką i pod okiem specjalistów. Nie obrażaj ich proszę, porównując ich to kogoś takiego. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Dla przykładu, spójrz chociażby F1 i śmierć Ayrtona Senny. Co zrobiło FIA? Wprowadziło drakońskie obostrzenia, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. To było w 1996 roku i to nie jest tak, że w F1 to była wolna amerykanka i na bezpieczeństwo to nikt nie zwracał uwagi zanim to się stało. Ty urodziłe
 5. Ten człowiek to idiota. Tylko tak można nazwać kogoś jadącego jakimś rzęchem, do którego normalnie strach wsiąść, po jakiejś polnej drodze w nocy, ponad 100km/k w stanie ograniczonej świadomości (bo tym jest choroba). Jego jazda za dnia też pozostawia wiele do życzenia (poziom porównywalny do stanu dróg którymi się porusza). Jak patrzę na takie indywidua, które widać, że sposobem przekazu i doborem słownictwa, celują w dzieciarnię i propagują taki syf, to zaczynam żałować, że byłam przeciwko całkowitej cenzurze w internecie..
 6. A nie lepiej pójść na kurs? Przecież to właściwie to samo o czym piszesz, w cenie w której chcesz kupić samochód, tyle że zamiast samemu ryzykować masz od tego profesjonalistów i sprzęt.
 7. O ile nie nabawisz się permanentnych uszkodzeń ciała przez to rozwalanie się na drzewach. Przypadkowy zgon też jest opcją 🙂 (nie żebym życzyła, po prostu młodzież ma zawsze jakieś dziwne przekonanie o swojej niezniszczalności)
 8. 3/5 ale głównie za to, że utwór oddaje moje emocje.. W piątek, po kompletnie hardcorowym tygodniu, gdy po po pracy i zrobieniu zakupów myślisz o tym że wreszcie chwilę odpoczniesz.. Wchodzisz z siatami do domu i dowiadujesz się, że jeden z domowników jest objawowy i będzie test..
 9. WTF? Nie. Po prostu nie. Sry ale 0/5
 10. 😄 Nawet nie wiesz, jak bardzo trafiłeś w moje samopoczucie w niedzielę rano, zanim wypiję kawkę (czyli teraz).. Za to, ocena oczko wyżej. 4/5
 11. Hmm.. Byłeś adminem, tak? Genialna znajomość zasad! Gratulacje! Drobna podpowiedź: jaka jest ścieżka rozpatrywania kar nadanych przez poszczególne rangi? A teraz serio: odrzucone. --- Z up. CEO, Aneril.
×
 • Create New...