Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Aneril

Goddess
 • Content Count

  1,634
 • Joined

 • Days Won

  54

Aneril last won the day on September 18

Aneril had the most liked content!

Community Reputation

142 Excellent

About Aneril

Recent Profile Visitors

8,462 profile views
 1. 3/5 ale głównie za to, że utwór oddaje moje emocje.. W piątek, po kompletnie hardcorowym tygodniu, gdy po po pracy i zrobieniu zakupów myślisz o tym że wreszcie chwilę odpoczniesz.. Wchodzisz z siatami do domu i dowiadujesz się, że jeden z domowników jest objawowy i będzie test..
 2. WTF? Nie. Po prostu nie. Sry ale 0/5
 3. 😄 Nawet nie wiesz, jak bardzo trafiłeś w moje samopoczucie w niedzielę rano, zanim wypiję kawkę (czyli teraz).. Za to, ocena oczko wyżej. 4/5
 4. Hmm.. Byłeś adminem, tak? Genialna znajomość zasad! Gratulacje! Drobna podpowiedź: jaka jest ścieżka rozpatrywania kar nadanych przez poszczególne rangi? A teraz serio: odrzucone. --- Z up. CEO, Aneril.
 5. Regulamin forum akceptujesz przy rejestracji. A dokładnie to, że przeczytałeś i akceptujesz. Regulamin serwera chyba znasz, skoro jesteś na nim aktywny. (?) Odrzucone.
 6. Aneril

  ADMIN FFA

  Z takim chatem? Śmiem wątpić. Odrzucone. Zamykam.
 7. Dzień dobry, bo ja tu wskrzeszać przyszłam.. Dla zachowania formalności: tematyka 5/5, styl 0/5, wykonanie 1/5. Ogółem 2/5. A teraz, mam nadzieję, że coś przyjemniejszego dla uszek ^^
 8. Było, zdechło i niech spoczywa w pokoju (dla pewności można by się przejść i przebić serce kołkiem i odciąć głowę). A teraz lekcja historii: Było Mumble - ale było za skomplikowane według przeciętnego użytkownika CS'a, który najwyraźniej ma iloraz inteligencji średnio wyrośniętej rzodkiewki.. Tym niemniej, najgorszym było to, że na Mumble nie ma czego? Rang! Bo oczywiście każdy user musi mieć naje*ane znaczków koło nicku! Jak czasem wbijam i patrzę, ze ludzie ponadawali rang które utworzyłam dla pewnego konkretnego celu, to mam ochotę się przejść po uprawnieniach i zrobić kosi łapci. Był Discord - normalnie szał pał na początku! Trwało to może z miesiąc czy dwa i po pierwszym hype, no bo przecież każdy ma Discord, znowu się zaczęło marudzenie. Swoja drogą, nigdy nie zrozumiałam tej manii, no ale z drugiej strony ja potrafię składać pełne zdania... Jest TS - po jakiejś niesamowitej ilości czasu, marudzenia ze strony community że TS to jest mus, że normalnie liczebność skoczy o miliony, że serwer bez TS do nie serwer i w ogóle MP ssie z tego tytułu, postawiliśmy TS. Liczebność jest.. jaka jest. W tej chwili zaczyna się znowu pier*olenie, bo już inaczej tego nie określę, żeby zmienić komunikator. Mam nadzieję, ze to wyjaśnia sprawę.
 9. Aneril

  nowy trail

  A czytujecie czasem regulamin? Zamykam.
 10. Nie bywam na serwerze. Stąd konsola. To, że jeszcze nikt nie kazał Ci zmienić nicku to zbrodnia. Ban zostaje. Bez odwołania.
 11. Hmph, mocne 3/5 bo widać że chłopaki się starają. Aby temat jednak nie zdechł, czuję że będziemy wrzucać na zasadzie przeciwwagi
 12. 0,5/5 Pierwsze 28 sekund utworu jest nawet ok, ale potem zaczyna się kakofonia która powoduje jedynie ból głowy. Proszę, na wzór powyższego: coś monotonnego, z powtarzanym tekstem i powtarzalną melodią minus migrena:
 13. ahh, black diamond 5/5
 14. Znowu ubiłeś temat.. zwykłym plumkaniem.. heh.. nie mój klimat ale 4/5 A teraz taka troszkę inna wersja czegoś co pewnie jest starsze od części użytkowników...
×
×
 • Create New...