Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Aneril

Goddess
 • Content Count

  1,974
 • Joined

 • Days Won

  69

Aneril last won the day on April 2

Aneril had the most liked content!

Community Reputation

198 Excellent

6 Followers

About Aneril

Recent Profile Visitors

9,218 profile views
 1. @belzebub Dzień dobry, Dziękuję za zgłoszenie i podane informacje. Sprawa zostanie przeanalizowana i zostaną wyciągnięte konsekwencje, o których poinformujemy w odpowiedzi. Jednocześnie, w przypadku pojawienia się nowych dowodów w sprawie, proszę o dołączenie ich w tym temacie. W tym celu, temat pozostaje otwarty. Jednocześnie informuję, osoby postronne, że generowanie postów pozostających poza przedmiotem tematu i naruszających postanowienie regulaminu, spowoduje wyciągnięcie konsekwencji przewidzianych ww. regulaminem. Z poważaniem, Aneril.
 2. Aneril

  Steam na forum

  @CamerDisco czy możesz spojrzeć? Wg listy to steam nie jest podpięte nigdzie.
 3. Aneril

  Steam na forum

  Coś tu się nie spawa. Podaj nr steam jaki usiłujesz podłączyć.
 4. 3/5 Fajne video. Kompletnie nie mój klimat, ale nawet ta kiczowatość grafiki jest na miejscu i jest celowym zabiegiem, ma duży urok. Chórek i tło bardzo fajne. Niestety, główny wokal i linia melodyczna jest po prostu okropna. Ocenę podnosi oryginalność koncepcji.
 5. 2/5 Muzyka nawet nawet, ale to video i to jak typ śpiewa jest po prostu niestrawialne
 6. Z dedykacją @Lord Yabol xD
 7. Dzień dobry, tutaj są informacje: https://spis.gov.pl/ Da się zrobić elektronicznie, wystarczy się przygotować. Da się zrobić telefonicznie. Wesprzyjcie bliskich, pomóżcie im, nawet jeśli Wasza gmina chce zrobić to fizycznie, zastanówcie się, czy warto się narażać. Pamiętajcie o starszych lub mniej technicznych członkach rodziny, nie dopuście, by wykluczenie cyfrowe naraziło ich na zarażenie. Bądźcie silni, bądźcie zdrowi, bądźcie bezpieczni.
×
 • Create New...