Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Aneril

Goddess
 • Content Count

  1,297
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Aneril last won the day on November 21

Aneril had the most liked content!

Community Reputation

115 Excellent

About Aneril

Recent Profile Visitors

7,847 profile views
 1. Aneril

  nowy trail

  A czytujecie czasem regulamin? Zamykam.
 2. Nie bywam na serwerze. Stąd konsola. To, że jeszcze nikt nie kazał Ci zmienić nicku to zbrodnia. Ban zostaje. Bez odwołania.
 3. Hmph, mocne 3/5 bo widać że chłopaki się starają. Aby temat jednak nie zdechł, czuję że będziemy wrzucać na zasadzie przeciwwagi
 4. 0,5/5 Pierwsze 28 sekund utworu jest nawet ok, ale potem zaczyna się kakofonia która powoduje jedynie ból głowy. Proszę, na wzór powyższego: coś monotonnego, z powtarzanym tekstem i powtarzalną melodią minus migrena:
 5. ahh, black diamond 5/5
 6. Znowu ubiłeś temat.. zwykłym plumkaniem.. heh.. nie mój klimat ale 4/5 A teraz taka troszkę inna wersja czegoś co pewnie jest starsze od części użytkowników...
 7. Aneril

  Podanie Vici

  Wstrzymuję do uzyskania wyjaśnień. Udzielone. Do dalszego procedowania.
 8. To jest jeden z tych momentów w których nie odpuszczę. Popatrzyłam na Twój chat, dużo tego nie było. Zawartość pozwala stwierdzić że pomimo regularnych kar, nie rokujesz szans na poprawę. Mając na uwadze powyższe, wniosek zostaje odrzucony.
 9. Brak wzoru i jakiegokolwiek sensu w treści. Zamykam.
 10. 5/5 Trafiłeś idealnie Jedyne, do czego mogę się przyczepić to to że utwór mógłby być nieco dłuższy A teraz coś, czego faktycznie chyba większość może wysłuchać. Polecam skupić się na video, jest naprawdę interesujące:
 11. Kompletnie nie mój klimat, wokal straszny ale koncepcja kompletnego przerysowania video jest niezła i za to daję 3/5. A teraz coś nieco starszego..
 12. 4/5 z bólem serca Muzyka, okładka i klimat na 5, ale ten wokal....
×
×
 • Create New...