Skocz do zawartości

Aneril

Bogini
 • Zawartość

  974
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

Zawartość dodana przez Aneril

 1. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  4/5 milutki wokal ^^ A teraz zmiana klimatu, niech to idzie dalej
 2. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  Nie leży mi, choć ma bardzo dobre teksty 3/5 Skoro wszyscy wrzucają polską muzykę, to proszę, chcę Wam pokazać, że istnieje coś czego da się słuchać i nie jest to jakimś podrzędnym rapem/hiphopem czy innym badziewiem (nie mam nic do porządnych przedstawicieli tych gatunków, problem polega na tym ze 90% tego to syf).
 3. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  2/5 Na plus: krajobraz. Ale do tego oczywiście fajki/flacha i glebokie przekonanie o swojej za*ebistości.. Dobrze że chociaż prochów nie gloryfikuje.
 4. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  Serio? 10 dni? Chyba mamy nowy rekord.. 3,5 nie do końca moje klimaty ale doceniam.
 5. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  0/5 Sorry Yuma ale tego się słuchać nie da, migrena murowana. Tak przy okazji to, przy zamieszczaniu takiego piskliwego utworu powinnaś dodać jakieś ostrzeżenie dla ludzi żeby się nie nacięli A teraz coś, myślę że dla każdego, tak do porannej kawki
 6. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  2/5 muzyka ujdzie ale wokal szpetny. Co Wy w ogóle macie z tym radosnym plumkaniem??
 7. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 doskonale pasuje do mycia okien - po prostu oddaje moje uczucia idealnie BTW. Jestem natomiast zawiedziona Twoją postawą, żeby z tekstem? Ps. Ktoś tu zabija temat A teraz być może coś, po czym ludzie tu zaglądający nie dostaną wielkiego, kosmatego WTF?
 8. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  I to podobno ja zabijam temat... Pff! Mam problem z wydaniem oceny.. Początek to takie 1/5, muzyka reszty utworu to 3,5/5, natomiast wokal 5/5 :D Średnia wychodzi 3,2 (w zaokrągleniu) ale za ten wokal podciągam do 4/5 ^^
 9. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 Początek nawet zachęcający, ale koło 40 sekundy muzyka się "rozkręca" i zabija klimatycznie nagrane video. A teraz utwór zapewne starszy od wiekszości z Was:
 10. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 za bardzo trąci disco polo, na dodatek koleś pieje tak, jak by mu ktoś wsadził jaja w imadło ;/
 11. Wskazałeś 2 problemy: 1. Brak możliwości komunikacji na serwerze. 2. Brak zrozumienia powodów odrzucenia podania. Otrzymaleś odpowiedź w kolejności w jakiej przedstawiłeś problemy: Ad. 1: otrzymałeś link do swojego chatu za który otrzymałeś blokadę. Ad. 2: przedstawiono powody które zaważyły na odrzuceniu podania. W odpowiedzi, przedstawiasz trzeci problem, który nie wystąpił wcześniej, to jest wniosek o unmute i to na dodatek z rażącymi błędami. Nie dość, że nie potrafisz sprecyzować czego chcesz, to kiedy otrzymujesz odpowiedź zgodnie ze swoim wnioskiem, wykazujesz zerową zdolność zrozumienia konsekwencji i masz chimery jak mała dziewczynka. Ułatwię wszystkim życie: blokada pozostaje.
 12. Aneril

  Podanie na Admina

  Uhum.. Ostatnia blokada z 18 kwietnia. Obawiam się, że ze stratą dla wszystkich. Serio? Sprawdzenie skopiowanego tekstu przekracza możliwości. ??? Jakieś próby rekompensowania sobie braków, czy jak??? + powody blokad + chat Doprawdy, też jestem ciekawa werdyktu administracji..
 13. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 choć jestem troszkę zawiedziona wokalem, spodziewałam się czegoś konkretnego a tu bez problemu idzie zrozumieć co on śpiewa :( @Lord Yabol chyba trochę dramatyzujesz :P Ale ok, coś łatwego, lekkiego i przyjemnego:
 14. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 zupełnie do mnie nie trafia.. Idąc za ciosem.. ;) (jak ktoś nie ogarnia to w 8 minucie zaczyna się Storm, jeden z najczęściej "remixowanych" fragmentów)
 15. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 ten wokal jest po prostu szpetny :/ A teraz coś z prawdziwej klasyki (polecam na dobrym naglośnieniu/słuchawkach):
 16. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  2/5 Przekaz nawet ok, ale tego się słuchać nie da ;/
 17. Aneril

  Prośba o zniesienia perm muta na czasowego.

  Tak tylko przypominam, że odwołania rozpatruje nie admin który je nadał a opiekun serwera lub wyżej :)
 18. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 za przekaz (choć muzycznie średnio pasuje). Skoro już jesteśmy przy takich "sympatycznych" kawałkach, to tu jest faktycznie coś "starszego" (zupełnie nie rozumiem jak coś co ma ledwie 4 lata można uznawać za "starszy kawałek" oO): Edit: utwór zawiera parę niecenzuralnych słów oraz drastycznych opisów, osoby wrażliwe uprasza się o rozwagę.
 19. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  4,5/5 A teraz jestem szalenie ciekawa, kto się podejmie oceny całości :>
 20. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 Utwór idealnie oddaje mój nastrój rano i bez pierwszej kawy :D
 21. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5
 22. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  2/5 doceniam, ale strasznie na jedno kopyto co zniechęca do słuchania ;/ Dobra, zmiana klimatu, na tej stronie musi się pojawić choć jeden, porządny i cięższy kawałek:
 23. Aneril

  Pokój

  Mieliście. Potem wystarczyło popatrzeć na Wasze radosne komunikaty przy opuszczaniu go. Przestaliście mieć. Uprzedzając: nie, to nie jest kwestia poczucia humoru, to nie jest kwestia podejścia. Jeżeli będziecie zachowywać się jak bydło, to tak będziecie traktowani. Nie jesteście tez jedynymi, którzy wczoraj otrzymali karę więc bez histerii, plus weszło w życie obostrzenie zasad i uprawnień bo jak widzę, niektórym się w tylnych częściach ciała poprzewracało. Temat zostaje zakończony.
 24. Aneril

  Skarga na Admina Mlody na 1vs1

  Brak wzoru. Zamykam. Administrację uprasza się o nie podejmowanie dyskusji pod tematami niedostosowanymi do zasad.
 25. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  2/5 ten wokal po prostu kaleczy utwór ;/ To teraz coś z klasyki ^^
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×