Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Smugg

Managment
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Days Won

  27

Smugg last won the day on April 14

Smugg had the most liked content!

Community Reputation

71 Excellent

About Smugg

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  1.7
 • CSGO Arena #2
  0.4
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.0
 • CSGO DM
  0.8
 • CSGO Retakes
  2.9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Smugg

  Podanie

  Cześć, nie rozumiem powyższego podania. Rozmawialiśmy wielokrotnie na temat twoich nieobecności i nigdy nie były problemem, również wielokrotnie podkreślałem że odwalasz kawał dobrej roboty. Przez ostatnie pół roku byłaś zajęta swoim prywatnymi sprawami i ja to oczywiście rozumiem. W lutym również miałaś zdjętą rangę przez jakiś kilkanaście dni z uwagi na brak czasu. W momencie gdy awansowaliśmy 2 managerów zdecydowałem na podobny ruch ( ze zdjęciem rangi) aby uniknąć zamieszania. Z góry założyłem że będzie to zrozumiałe właśnie z powodu wcześniejszej, identycznej sytuacji. Wybacz że nie poinformowałem Cię o sytuacji osobiście, tutaj jest to mój ewidentny faux pas. Co do podania to jak wspominałem, zupełnie nie potrzebne, nie usunęliśmy cię z grona managerów, ranga będzie czekać na ciebie tak jak poprzednio - do momentu aż zdecydujesz się na powrót. Również przypominam że warto pisać z takimi rzeczami do mnie bezpośrednio na priv (steam/pw na forum/jabber) to pewnie wyjaśnilibyśmy to szybciej :).
 2. Przyjęty. Proszę o nadanie rangi na serwerze i na forum.
 3. Witajcie! Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nabór na stanowiska administratorów serwerów CSGO. Rekrutacja odbywa się na wszystkich serwerach! Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem serwera oraz społeczności Max-Play Złóż podanie już teraz! 1. Załóż konto na forum i wejdź tutaj 2. Wybierz serwer na którym chciałbyś zostać adminem 3. Złóż podanie zgodnie ze wzorem 4. Poczekaj na decyzję Zostając administratorem otrzymujesz konto VIP na wszystkich serwerach. Dodatkowo po 6 miesiącach pełnienia funkcji administratora otrzymasz od nas taką oto paczkę: Zostając administratorem oraz angażując się w rozwój społeczności możesz zawsze awansować na wyższe stanowiska - opiekuna serwerów, managera lub zarząd Max-Play.
 4. Generalnie staramy się rozpatrywać dema najszybciej jak jest to możliwe. To że ktoś z zarządu jest na TSie nie oznacza jednak że w dokładnie w tym momencie rzuci wszystko inne i będzie sie zajmował konkretną sprawą. Prośba o chwile cierpliwości
 5. Cześć! Z dniem dzisiejszym @ZosiazMarsa przez czas nieokreślony nie będzie aktywnie pełnić swojej funkcji z uwagi na natłok spraw irl.
 6. Smugg

  [Odwołanie][FFA] `Mlody

  Bana dostałeś odemnie, osobiście i nie podlega on negocjacji. Możesz uznać że zostałeś wyproszony z prywatnej posesji gdyż mimo usilnych starań właściciela w celu cywilizowanego załatwienia całej sprawy nie byłeś w stanie się podporządkować do jego próśb i nie potrafiłeś podejść jak dorosły człowiek do całej sytuacji (co zresztą sam potwierdziłeś powyżej - cyt "bawię się z nim w >>kotka i myszkę<<""). Zniżając się do twojego poziomu - również mam ciekawsze rzeczy na głowie i nie mam czasu żeby marnować go na debila. Tam są drzwi i zrób z nich użytek.
 7. Jako że na bany od zarządu odpowiada Zarząd+ to pozwoliłem sobie skasować poprzedni znajdujący się tutaj post, którego autorem nie była osoba reprezentująca zarząd. Wracając do tematu, poprzedni ban na 5h został nadany przez admina i zdążył on już wygasnąć. Odnosząc się do bana na 2 tygodnie - staramy się utrzymywać względną kulturę pośród graczy zarówno na serwerach i na forum. Jeżeli ktoś po otrzymaniu krótkiego bana piszę odwołanie w tonie pretensjonalnym, wulgarnym oraz prowokacyjnym to w większości przypadków jedynie potwierdza iż nadany ban był słuszny i taka osoba powinna chwile 'odpocząć i ochłonąć' od przebywania z innymi graczami na jednym serwerze, tak aby nie wyładowywała swoich frustracji na bogu ducha winnych osobach (lub ich rodzinach). Podsumowując, jako iż jest to pierwszy ban/przewinienie warunkowo go uchylam, oznacza to iż w przypadku następnej kary, zostanie do niej dodatkowo doliczne 14 dni. W przypadku pytań lub wątpliwości, zostawiam otwarty temat.
 8. Najprościej zmienić 'profile1' na 'profile2' o ile ta płyta z tą wersją biosu obsługuje XMP. Anyway https://ark.intel.com/pl/products/52210/Intel-Core-i5-2500K-Processor-6M-Cache-up-to-3_70-GHz Memory Specifications Max Memory Size (dependent on memory type) 32 GB Memory Types DDR3 1066/1333
 9. Zdecydowanie poniższe tematy nie były napisane przez ciebie tylko twojego złego brata bliźniaka. Admini nie mają przywilejów, czytaj ze zrozumieniem co zostało napisane powyżej. Salomonowy wyrok
 10. Z tego co widzę obaj Panowie macie straszne ciśnienie i nie wiem czy trwający event nie potęguje tego efektu. Mam dość czytania tego przerzucania się wzajemnymi oskarżeniami, dlatego wygraliście po -50% kontrybucji do eventu. Aby uniknąć dalszych nieporozumień oraz nieprzyjemności sugeruję zacząć zachowywać się jak cywilizowane jednostki, jeżeli są jeszcze jakieś niejasności to zapraszam na PW. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...