Jump to content

Smugg

Managment
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Smugg last won the day on April 14

Smugg had the most liked content!

Community Reputation

69 Excellent

About Smugg

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  1.7
 • CSGO Arena #2
  0.4
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  0.0
 • CSGO DM
  0.8
 • CSGO Retakes
  2.9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Smugg

  Nabór na administratorów.

  Witajcie! Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nabór na stanowiska administratorów serwerów CSGO. Rekrutacja odbywa się na wszystkich serwerach! Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem serwera oraz społeczności Max-Play Złóż podanie już teraz! 1. Załóż konto na forum i wejdź tutaj 2. Wybierz serwer na którym chciałbyś zostać adminem 3. Złóż podanie zgodnie ze wzorem 4. Poczekaj na decyzję Zostając administratorem otrzymujesz konto VIP na wszystkich serwerach. Dodatkowo po 6 miesiącach pełnienia funkcji administratora otrzymasz od nas taką oto paczkę: Zostając administratorem oraz angażując się w rozwój społeczności możesz zawsze awansować na wyższe stanowiska - opiekuna serwerów, managera lub zarząd Max-Play.
 2. Smugg

  Ban za nic ONLY MIRAGE/DD2

  Generalnie staramy się rozpatrywać dema najszybciej jak jest to możliwe. To że ktoś z zarządu jest na TSie nie oznacza jednak że w dokładnie w tym momencie rzuci wszystko inne i będzie sie zajmował konkretną sprawą. Prośba o chwile cierpliwości
 3. Smugg

  Urlop managera.

  Cześć! Z dniem dzisiejszym @ZosiazMarsa przez czas nieokreślony nie będzie aktywnie pełnić swojej funkcji z uwagi na natłok spraw irl.
 4. To o czym my rozmawiamy xD
 5. Smugg

  [Odwołanie][FFA] `Mlody

  Bana dostałeś odemnie, osobiście i nie podlega on negocjacji. Możesz uznać że zostałeś wyproszony z prywatnej posesji gdyż mimo usilnych starań właściciela w celu cywilizowanego załatwienia całej sprawy nie byłeś w stanie się podporządkować do jego próśb i nie potrafiłeś podejść jak dorosły człowiek do całej sytuacji (co zresztą sam potwierdziłeś powyżej - cyt "bawię się z nim w >>kotka i myszkę<<""). Zniżając się do twojego poziomu - również mam ciekawsze rzeczy na głowie i nie mam czasu żeby marnować go na debila. Tam są drzwi i zrób z nich użytek.
 6. Smugg

  Podanie na admina - JeDi

  +1
 7. Smugg

  [Odwołanie] [Cod Mod] iLLegal

  Jako że na bany od zarządu odpowiada Zarząd+ to pozwoliłem sobie skasować poprzedni znajdujący się tutaj post, którego autorem nie była osoba reprezentująca zarząd. Wracając do tematu, poprzedni ban na 5h został nadany przez admina i zdążył on już wygasnąć. Odnosząc się do bana na 2 tygodnie - staramy się utrzymywać względną kulturę pośród graczy zarówno na serwerach i na forum. Jeżeli ktoś po otrzymaniu krótkiego bana piszę odwołanie w tonie pretensjonalnym, wulgarnym oraz prowokacyjnym to w większości przypadków jedynie potwierdza iż nadany ban był słuszny i taka osoba powinna chwile 'odpocząć i ochłonąć' od przebywania z innymi graczami na jednym serwerze, tak aby nie wyładowywała swoich frustracji na bogu ducha winnych osobach (lub ich rodzinach). Podsumowując, jako iż jest to pierwszy ban/przewinienie warunkowo go uchylam, oznacza to iż w przypadku następnej kary, zostanie do niej dodatkowo doliczne 14 dni. W przypadku pytań lub wątpliwości, zostawiam otwarty temat.
 8. Smugg

  Zmiana częstotliwości ramu

  Najprościej zmienić 'profile1' na 'profile2' o ile ta płyta z tą wersją biosu obsługuje XMP. Anyway https://ark.intel.com/pl/products/52210/Intel-Core-i5-2500K-Processor-6M-Cache-up-to-3_70-GHz Memory Specifications Max Memory Size (dependent on memory type) 32 GB Memory Types DDR3 1066/1333
 9. Smugg

  Podpowiadanie na serwerze only AWP kHRYSTAL :<

  Zdecydowanie poniższe tematy nie były napisane przez ciebie tylko twojego złego brata bliźniaka. Admini nie mają przywilejów, czytaj ze zrozumieniem co zostało napisane powyżej. Salomonowy wyrok
 10. Smugg

  Podpowiadanie na serwerze only AWP kHRYSTAL :<

  Z tego co widzę obaj Panowie macie straszne ciśnienie i nie wiem czy trwający event nie potęguje tego efektu. Mam dość czytania tego przerzucania się wzajemnymi oskarżeniami, dlatego wygraliście po -50% kontrybucji do eventu. Aby uniknąć dalszych nieporozumień oraz nieprzyjemności sugeruję zacząć zachowywać się jak cywilizowane jednostki, jeżeli są jeszcze jakieś niejasności to zapraszam na PW. Pozdrawiam.
 11. Smugg

  Laptop do gier za 1000 zł

  Kolejny..... Zamykam.
 12. Smugg

  Laptop do gier za 1000 zł

  Już pomijając fakt odnośnie gierek i 150fps, bo zależy co kto rozumiem pod pojęciem gry. (Anyway jak wiesz gdzie sprzedają karty graficzne po 1k które uciągną Wieśka3 w 300fps to daj znać, wezmę z 10).
 13. Smugg

  Skarga ONLY AWP KUBUŚ

  Brak statusu VIP wynikał z chwilowego problemu serwera nie zaś ze zmiany nicku. Na tą chwilę VIP powinien funkcjonować prawidłowo. Temat uważam za zamknięty, w przypadku dalszych pytań proszę o kontakt na PW.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×