Jump to content

Darek

Members
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Darek last won the day on July 7 2017

Darek had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

2 Followers

About Darek

 • Birthday July 29

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

2,934 profile views
 1. Darek

  Oceń utwór powyżej

  2.5/5
 2. Darek

  Oceń utwór powyżej

  3.5/5 Linkin Park zawsze na propsie. ;)
 3. Darek

  Oceń suchara powyżej

  3/5 Jak można być spokojnym skoro wszystkie komórki w mózgu są nerwowe?
 4. Darek

  Sprzedaż konta steam

  Za odkop miesiąca. ;D
 5. Darek

  Oceń utwór powyżej

  0/5
 6. Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Jednak złamanie w jakikolwiek sposób regulaminu będzie skutkowało natychmiastowym przywróceniem bana. Do zamknięcia. Dobra sam zamknąłem. xd
 7. Darek

  Umiesz Czy Nie Umiesz?

  Nie umiem. Umiesz tworzyć kreatywne wypowiedzi?
 8. Darek

  Laptop do gier za 1000 zł

  Bardziej mi chodziło o laptopa do gierek przeglądarkowych dla taty. :D Nie spodziewałem się że ktoś odpisze po 2 miesiącach takie cuś. Podziwiam.
 9. Jeden dzień na odpoczynek jest w sam raz byś ochłonął i przemyślał swoje zachowanie. Następnym razem możesz dostać o wiele gorszą kare. Odwołanie odrzucone. Zamykam.
 10. Darek

  Ban na miesiąc [4Fun] Memezis

  To nie pierwszy raz gdy Ci się zdarza obrażać graczy w ten sposób, nawet jeżeli jest to twój pierwszy ban na koncie, nie daje to żadnej "taryfy ulgowej", jak to zresztą sam ująłeś. Odwołanie odrzucone.
 11. Darek

  Laptop do gier za 1000 zł

  Szukam laptopa do 1000 zł jak w tytule. Chciałbym by nie był jakiś duży, najlepiej 13-14 calowa matryca. Taki do mniej wymagających gierek. ;)
 12. Darek

  Klawiatura mechaniczna

  Słyszałem że w biedronce szło wyrwać ale zanim się dowiedziałem to u mnie już nie było. Jak ktoś ma jakieś jeszcze propozycje to byłbym wdzięczny. :P
 13. Darek

  Klawiatura mechaniczna

  Hej, szukam jakieś klawiatury mechanicznej która będzie sięgać do 200 zł. Nie chce wydawać jakoś specjalnie dużo pieniędzy na to dlatego taki mały budżet. :P Jakieś kolory podświetlania mnie nie interesują, chce by klawisz był odczuwalny przy naciskaniu, głośne klikanie mi nie wadzi. Chciałbym by klawiatura nie zabierała dużo miejsca na biurku. Mam nadzieje że ktoś obadany w tych klawiaturach mechanicznych jest lepiej niż tylko wejść w google, wpisać "klawiatura mechaniczna za 200 zł" i wrzucić pierwszą lepszą z brzegu. Z góry dzięki :P
 14. Darek

  Odbanujcie

  Admin skrócił bana do tygodnia, następnym razem pomyśl zanim zaczniesz walić kwestie z lmaobox. Ps: to co podałeś to nie steamid.
 15. Darek

  [Odwołanie][TF2-4FUN] Ola

  Dostaniesz tego UB, jednak tutaj podkreślam że złamanie regulaminu przez Ciebie w jakiś inny sposób skończy się przywróceniem bana. Dla osób które robiły podobne rzeczy - nie zamierzam teraz jako nowy opiekun nagle wszystkich odbanować. Pamiętam że Ola jako Admin często grała na serwerze oraz dobrze się sprawowała, ma za to plus, dlatego zgodziłem się odbanować.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×