Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Lord Yabol

Management
 • Content Count

  2,723
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  178

Everything posted by Lord Yabol

 1. Lord Yabol

  Skarga FFA ODiN

  Były rozmowy, prośby, silency, grożenie banami i teraz po raz kolejny burdel na forum. Znudziliście mnie. Permuję obu.
 2. Odrzucone, zamykam.
 3. https://celebrarian.bandcamp.com/album/elitism-triumph-exterminate Włoska kapela. Fajny, deathrashowy mixing - blasty trzęsą całym low-endem. Riffy trzepią. Blasphemophagher influence bo wiadomo, włosi. Dobra EPka.
 4. Ściągam, uważaj co piszesz następnym razem. Zamykam.
 5. To 5 raz kiedy dostajesz blokadę za wyzywanie. Mimo tego i muta i gaga ściągam, ale każdy kolejny przypadek obrażania innych graczy skończy się permsilencem bez możliwości odwołania. Zamykam.
 6. @Zeuscise jeśli jeszcze raz zrobisz burdel na forum to zostaniesz wyproszony i stąd i z serwerów. To samo tyczy się całej reszty. Postaramy się dzisiaj wydać jakiś werdykt w tej sprawie.
 7. Już miałeś jednego muta za obrazę. W drodze wyjątku ściągam, ale jeśli sytuacja się powtórzy to nie będzie mowy o unsilencie czy skróceniu. Zamykam.
 8. Lord Yabol

  Ban za nic

  Farq się rozpędził i nadał bana na twój SID, a nie cheatera. Fixed. Przepraszam za kłopoty, za moment nadam VIPa na 3 dni w ramach rekompensaty. Zamykam. @edit rzuciłem VIPa, pisz PW gdyby coś nie działało.
 9. Dużo dobrych sugestii. Rozmawiamy właśnie nad planem implementacji, żeby nie zmienić zbyt dużo naraz i żeby gracze mieli czas się przyzwyczaić do poprawek. Camer rzuci potem posta z rozpiską, ewentualnie ja zedytuję tego.
 10. Propozycje map proszę zamieszczać w tym temacie, najlepiej z linkami do stron typu gamebanana.
 11. w top3 albumów thrashowych lat 90 total deathrash assault
 12. caveman riffs and blast beats nitka idź
 13. Test nadany Bądź uprzejmy zgłosić się do @Jagoda w najbliższym czasie. Gratuluję! Kandydat przyjęty, zamykam.
 14. Nowiutkie konto z niewypełnionym profilem i ponad 2.5 k/d, panu podziękujemy. Gracz zbanowany, zamykam.
 15. Ostatnie losowanie eventu wygrywają gracze serwera AWP Only! Od dnia dzisiejszego wszyscy, którzy jeszcze nie zgłosili się po nagrody, mają tydzień żeby dodać mnie na steamie/wyrazić chęć w PW forum i podać swój tradelink. Event zostaje niniejszym zakończony! Wszystkim graczom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za wspólne 10 lat grania!
 16. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=174331437 &advType=steam
 17. Kolejny post na ten temat zakończy się banem za spam. Odrzucone, zamykam.
×
×
 • Create New...