Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Lord Yabol

Management
 • Content Count

  3,162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  226

Everything posted by Lord Yabol

 1. Piękna rzecz, moje życie jest bogatsze dzięki temu utworowi TBH nie zryło mi beretu, ale nieironicznie bym tego na pewno nie słuchał xD 2/5
 2. Chodziło ci raczej o słowo "gracz" albo "użytkownik" flick 😄 Opinie raczej słabe, also dopiero co miałeś aktywnego silenca za wyzywanie. Na ten moment odrzucam, daj się poznać z lepszej strony i możesz spróbować znowu za parę tygodni. Zamykam.
 3. Lord Yabol

  [Odwołanie] Mute/Gag

  2020-08-04 10:52:05 stary wam macza chuja w herbacie. de_mirage 2020-08-04 10:52:00 chuj wam do pyska od ojca. de_mirage Niezłe bindy. Odrzucam, zamykam.
 4. Lord Yabol

  [Odwołanie] Mute/Gag

  Poprzednie 6 razy też przypadkiem naciskałeś binda?
 5. Jest lepiej niż było. Nadaję testa, zapoznaj się proszę z zawartością ukrytych działów. W razie potrzeby pisz do reszty adminów dd2/mir albo do mnie/@FarQ na forum. I gratulacje 😛 Zamykam.
 6. 3 opinie na tak + dobre sesje + w miarę czysty czat, rzucam testa. Przeczytaj proszę zawartość AdminZonów na forum i w razie pytań pisz do reszty adminów DD2/MIR albo do mnie/@FarQ na forum. Zamykam.
 7. - Mama, kup nowego Bolzera - Mamy nowego Bolzera w domu Nowy Bolzer w domu:
 8. https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playersessions&player=25231 OP gra regularnie od ponad miesiąca i często po 1+h dziennie 😄 Do wieczora podejmę decyzję.
 9. OP jest czysty, ale akcja wygląda na tyle dziwnie że pewnie sam dałbym bana za cheaty jakbym to widział live. @edit ZimnyFrozen póki co jest offline, więc na ten moment bana ściągam i nadaję VIPa na 7 dni w ramach rekompensaty.
 10. Sorry za czas rozpatrzenia. Ściągam bo to twój pierwszy silence. Nie wyzywaj więcej. Zamykam.
 11. Jest 7 adminów, bez przesady.
 12. velmi dobrý satanský black metal
 13. @MlodyPagowski1 Zastosuj wzór:
 14. Tak se z sesjami - w ciągu niecałego roku nabite ~28h. Pograj chociaż do 5 sierpnia to wrócimy do tematu. I nie wyzywaj więcej. Zostawiam otwarte, proszę resztę o dalsze pisanie opinii i ewentualnie tagnięcie mnie 5tego gdybym zapomniał.
 15. Nadaję testa na próbę. @fLick zapoznaj się proszę z regulaminem i tematami w AdminZone na forum. W razie problemów ze zrozumieniem zapisów kontaktuj się proszę z innymi adminami DD2/MIR albo ze mną na forum. W przypadku ponownych wyzwisk będziemy musieli się rozstać. Powody w SourceBans możesz pisać po ukraińsku cyrylicą lub po angielsku. Zamykam.
 16. Trochę ciężko wchodzi, ale fajny split.
 17. @KzNNN @GansiGame (i ktokolwiek inny kto nie jest na urlopie) - w wolnej chwili napiszcie swoje ostateczne opinie proszę.
 18. Cześć! W imieniu zarządu pragnę was wszystkich poinformować, że z dniem 10 sierpnia 2020 nasz serwer TeamSpeak 3 zostanie zamknięty. W jego miejsce, jako oficjalny kanał komunikacji, pojawi się serwer Discorda pod szyldem MP. Zaproszenie: *klik*
×
×
 • Create New...