Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Lord Yabol

Management
 • Content Count

  2,694
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  175

Everything posted by Lord Yabol

 1. Obvious multihack, permaban'd. @GrandFather Współczuję, że rozpisałeś całe to demo, bo obejrzałem tylko pierwsze 6 minut i wiedziałem że ma aima i walla. Zamykam.
 2. W dzisiejszym losowaniu zwycięża TOP2 serwera Only DD2/MIR! Zapraszam po odbiór skinów na Steamie - invitujcie mnie do znajomych
 3. https://steamcommunity.com/groups/gang_beng#announcements/detail/3328643868202747074 Nie mam nic do dodania. Idźcie się kiziać nawzajem gdzie indziej. Jakiekolwiek próby prowokacji ze strony członków tej grupy (tych jeszcze niezbanowanych, tzn.) spotkają się z permem bez ostrzeżenia. Zamykam.
 4. Dorzuciłem trochę inwektyw po angielsku do filtru.
 5. Przedłużam na perma za celowe łamanie postanowień regulaminu w ramach prowokacji i odzywki na forum do administratora. Zamykam. @edit dla wszystkich którzy myślą o uczestnictwie w podobnych pokazach "solidarności" w związku z ostatnim banem pewnego osobnika - będziecie traktowani w ten sam sposób.
 6. 70% twojego czatu to debilne odzywki w stronę innych graczy. Odrzucone, zamykam.
 7. Lord Yabol

  Mute

  Odrzucone, zamykam.
 8. Dzisiejsze losowanie nagradza dodatkowymi nagrodami TOP2 serwera Deathmatch! Standardowo proszę o zaproszenie na Steamie
 9. Lord Yabol

  Wzór skargi

  Nazwa tematu: [Skarga][Nazwa serwera] Nick Wzór skargi: 1. Twój nick: 2. Twój Steam ID: 3. Nick osoby, która złamała regulamin: 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: 5. Data zdarzenia: 6. Powód skargi: 7. Dowody: Skargi niedostosowane do wzoru nie będą rozpatrywane.
 10. Lord Yabol

  Mute

  Ciekawe. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=219185495&advType=steam
 11. Hairy British Twink Slaps And Fingers His Thick Black Lover At A Festival
 12. W piątym tygodniu zwycięzcami losowania zostają TOP2 gracze Areny #2! Proszę o adda na Steamie w celu odebrania skinów
 13. Dostałem zgłoszenie od test admina że masz WH. Jutro obejrzę demko.
 14. Odrzucone z kilku powodów - po przeprowadzeniu background checku nie ufamy ci wystarczająco żeby nadać testa i prawdopodobnie nigdy nie będziemy. Zamykam.
 15. Odrzucone, zamykam.
 16. Zlałem wcześniej bo mainstream, ale w sumie dobrze trzepie.
 17. Lord Yabol

  niechcący

  Brak wzoru, i twoje wytłumaczenie to BS bo "kurwa" nie ma w filtrze.
×
×
 • Create New...