Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Lord Yabol

Management
 • Content Count

  2,762
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  193

Everything posted by Lord Yabol

 1. Lord Yabol

  ODWOŁANIE

  W ramach rekompensaty za pomyłkę nadaję VIPa na 3 dni, tj. do 11 lutego.
 2. Czysty, leci unban i nadaję VIPa na 2 tygodnie w ramach rekompensaty. W imieniu administracji przepraszam za problem. Zamykam.
 3. Tydzień na serwerze + nieużywanie mikro skreśla cię jako kandydatkę na ten moment. Odrzucone, zamykam.
 4. Możesz zastosować się do zasad (tj. zaakceptować prośbę i bez chamskich odzywek wysłać próbkę głosu przez yt, soundcloud, jakkolwiek inaczej) albo możesz dalej mieć muta. Próbka/link do próbki jest zawsze usuwany zaraz po weryfikacji i wysyłasz ją tylko na PW funkcyjnemu, nie na publik.
 5. Ban na serwerach zostaje.
 6. ZARZĄD (a przynajmniej ja) odpowiada, że tylko tydzień bana przy historii notorycznego prowokowania i działania na szkodę serwera to w zasadzie całkiem mało. W przypadku powtórki z rozrywki ze strony tych graczy - dalszych naruszeń regulaminu czy nawet denerwowania administratorów - proszę o nadawanie banów na kwartał, rocznych albo nawet permów bez ostrzeżenia. Dopóki będziecie przestrzegali regulaminu i dawali spokój adminom, dopóty będziecie mogli grać. Jeżeli zaczniecie się wychylać, to zgodnie z widzimisię funkcyjnych możecie złapać wilczy bilet z serwera i wszystkie te bany przyklepię. Zażalenia proszę na PW, spam nowymi tematami o starych banach będzie karany zgodnie z taryfikatorem. Zamykam.
 7. Lord Yabol

  Ranga

  Brak wzoru, zły dział. Zamykam.
 8. A nuż temat ożyje 4/5
 9. Nagroda wysłana, w przypadku dalszych pytań zapraszam na PW. Zamykam.
 10. Nie było mnie ostatnio. Jeżeli nie możesz mnie dodać jak wszyscy inni to wyślij chociaż swój tradelink, zamiast spamować mi PW.
 11. Ściągam warunkowo. Zamykam.
 12. Ban został nadany za działanie na szkodę sieci i nie podlega odwołaniu. Zamykam.
 13. Zwycięzcy: 1wsze miejsce (AWP Neo-Noir FT): Milcer STEAM_0:1:164126996 5 wylosowanych osób: AWP - Wrabel STEAM_0:0:96814529 AWP - ALE MASŁO STEAM_1:0:146070025 AK - Bloody Cookies STEAM_0:0:459774189 AK - Kappro STEAM_0:1:102876860 AK - bY STEAM_0:1:172053476 Po odbiór nagród zapraszam na Steam - dodajcie mnie po prostu do znajomych. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim graczom, którzy wzięli udział życzymy powodzenia w następnych eventach!
 14. Lord Yabol

  Odwołanie yedy

  Sytuacja nie powinna mieć miejsca, popsuliście zwykłemu randomowi grę bo któremuś z was wydawało się, że cheatował, a potem jeszcze nadawaliście na administrację (zgodnie z postem @GrandFather wyżej). Tym niemniej skracam do 3 dni, miesiąc to wg. mnie zbyt dużo za takie coś. No i mamy święta. Votekick jest na serwerze w celu ułatwienia gry wam i administracji, a nie żeby spamować nim z byle powodu. Jeśli community cod moda udowodni, że nie potrafi się tą komendą posługiwać, to zostanie ona zwyczajnie usunięta. Zamykam.
 15. Ho Ho Ho! W tym roku najlepsze świąteczne prezenty są na MAX-PLAY Graj na serwerach Max-Play, zbieraj tokeny prezentów i wygraj AWP | Neo-Noir FT + 3X SKIN DO AK47 + 2X SKIN DO AWP Osoba z największą ilością zebranych tokenów prezentu w Drugi Dzień Świąt 26 grudnia 2019 wygrywa AWP | Neo-Noir FT, ponadto z TOP20 graczy z największą ilością tokenów zostanie rozlosowanych 5 osób, które otrzymają 3X SKIN DO AK ZA ~1 KLUCZ lub 2X SKIN DO AWP ZA ~2.5 KLUCZA ADMINISTRACJA MAX-PLAY ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Regulamin: §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2019". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim. 5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official. 6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. 7. Aktualny ranking jest dostępny na serwerze - należy użyć komendy !eventranking. Ponadto wyniki można sprawdzić na stronie http://event.max-play.pl/ §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na uczciwym fragowaniu przeciwnika i zbieraniu prezentów. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 16. Po obejrzeniu dema i dyskusji z resztą administracji stwierdzam, że ban jest rezultatem pomyłki ze strony banującego. Ściągam bana, nadaję VIPa na 7 dni w ramach rekompensaty i przepraszam za problemy. Zamykam.
 17. Nie pamiętam za co go nadałem, a na HLX czatu z tego okresu już od dawna nie ma. Ściągam silenca. Zamykam.
 18. Lord Yabol

  Skarga FFA ODiN

  Były rozmowy, prośby, silency, grożenie banami i teraz po raz kolejny burdel na forum. Znudziliście mnie. Permuję obu.
 19. https://celebrarian.bandcamp.com/album/elitism-triumph-exterminate Włoska kapela. Fajny, deathrashowy mixing - blasty trzęsą całym low-endem. Riffy trzepią. Blasphemophagher influence bo wiadomo, włosi. Dobra EPka.
 20. Ściągam, uważaj co piszesz następnym razem. Zamykam.
×
×
 • Create New...