Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

AdamWTS

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

AdamWTS last won the day on July 10 2017

AdamWTS had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

1 Follower

About AdamWTS

 • Birthday 01/20/1997

Recent Profile Visitors

2,250 profile views
 1. Payday 2 za "Bóg zapłać" http://store.steampowered.com/app/218620/
 2. Zapewne słyszeliście już o najnowszych atakach hakerskich nieznanego pochodzenia. Wirus WannaCry zaatakował ponad 75000 komputerów w 99 krajach, sparaliżowane zostały szpitale i inne instytucje publiczne, a podatne na atak są również komputery osobiste. Sprawa jest na tyle poważna że Microsoft wznowił wsparcie dla systemów Windows XP/7/8/8,1 Jak uchronić się przed tym wirusem? - Przede wszystkim upewnić się że system Windows jest zaktualizowany do najnowszej wersji - Nie otwierać nieznanych plików, nie klikać w ŻADNE reklamy - Zablokować przychodzący po
 3. Coś blokuje synchronizację ze Steam Cloud..Zweryfikuj pliki gry i zrestartuj Steama.
 4. Polecam myszkę Ravcore Tempest Avago 9800. Dołączony do niej jest specjalny program, w którym możesz skonfigurować sobie do siedmiu profilów w zakresie dpi od 0 do 8000. Jest symetryczna, także nie ma znaczenia, czy jesteś leworęczny, czy praworęczny. Jak lubisz błyskotki to też dobrze - może świecić w siedmiu różnych kolorach. Sam ją mam, jest spoko.
 5. Taki dźwięk może być spowodowany niepoprawnym wyprofilowaniem wiatraka lub (co bardziej prawdopodobne) - źle złożoną obudową karty. Sprawdź, czy przy pracy wiatraczek nie obciera ci o któryś z małych kabelków w środku karty. W miarę możliwości przetestuj jak wygląda sprawa kiedy na przykład położysz komputer na boku. Co prawda nie jest to rozwiązanie, ale może nam trochę powiedzieć.
 6. Rip Yuma. Przed sprzedażą konta polecam ci najpierw sprzedać wszystkie itemy z plecaka. Mniej cackania się z ustalaniem wartości.
 7. Pociągnij z takimi historię dłużej, naprawdę mam ochotę wiedzieć co tacy mają za plan
 8. Jestem przeciw. Jak by to wyglądało, że admin wygrywa konkurs na swoim serwerze? Własny slot to już wystarczający przywilej
 9. Opcja tańsza (bez wymiany procesora): https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-g41m-vs3-g41-ich7-dualddr3-1333-sata2-vga-lan-matx-g41m-vs3-r-2-0-386636/ Do tego polecam "ósemkę" DDR3 i opcjonalnie jakiś dysk, który by obsługiwał SATA II https://www.morele.net/pamiec-goodram-ddr3-4gb-1333mhz-cl9-gr1333d364l9-4g-294462/ x2 https://www.morele.net/dysk-twardy-toshiba-2-5-1tb-serial-sata-ii-5400rpm-8mb-cache-9-5-mm-mq01abd100-475180/ razem około 520 - 760 zł Opcja droższa i bardziej przyszłościowa: To co powiedział Camer, trudno jest przyspieszyć kompa wy
 10. Powinieneś usłyszeć kliknięcie. Ale zanim włożysz musisz odchylić te ruchome części na końcach gniazda na płycie.
 11. Z uporem maniaka powtórzę, że to RAM, miałem identyczny kłopot. Skombinuj sobie tymczasowo jakieś kości z innego komputera i zobacz czy działa. Na końcówce odkurzacza nagromadziło się mnóstwo ładunku elektrostatycznego zdolnego do zabicia takiego RAMu, dodatkowe punkty za szczotkę. Nie bez powodu serwisanci pracujący z podzespołami stosują opaski antystatyczne EDIT: Jako ostatnią deskę ratunku spróbuj zobaczyć, czy odpali ci na zintegrowanej grafice, ale wątpię.
 12. Jeśli mówisz o zaczepach to na razie najmniejszy problem, może to wpłynąć co najwyżej na wydajność chłodzenia. Sprawdź też podłączenie panelu przedniego (te małe kabelki na samym dole płyty głównej)
 13. Na prawo od radiatora, po prostu dociśnij bo mogły się poluzować.
 14. Także mówię, najprawdopodobniej wina ramu, tym bardziej że czyszczone było odkurzaczem, a RAM to bardzo delikatny podzespół. Zobacz czy kości masz poprawnie osadzone, w najgorszym wypadku czeka cię wymiana. Wiem bo miałem podobny problem, nawet rozpoznaję to charakterystyczne "bzyknięcie" przy włączaniu.
×
 • Create New...