Skocz do zawartości

FarQ

Manager
 • Zawartość

  1137
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana FarQ w dniu 12 Wrzesień

Użytkownicy przyznają FarQ punkty reputacji!

Reputacja

277 Excellent

O FarQ

 • Tytuł
  Manager ds. Administracji
 • Urodziny 23.02.1998

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  16.9
 • CSGO Arena #2
  10.5
 • CSGO Surf Combat
  5.4
 • CSGO AWP ONLY
  8.2
 • CSGO CODMOD
  6.1
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  53.0
 • CSGO FFA
  68.6
 • CSGO DM
  2.4
 • CSGO Surf RPG
  2.6

Ostatnie wizyty

3861 wyświetleń profilu
 1. FarQ

  FFA serwer 4FUN

  Osobiście mi to nie przeszkadza, ale jak najbardziej możemy to ograniczyć jeżeli was to irytuje, w końcu to wy tworzycie serwer
 2. FarQ

  Podanie na admina

  Poprosiłbym jeszcze przed ostateczną opinią o połączenie konta forum ze steam. Podanie ciekawe aczkolwiek nie widujemy cię systematycznie i przeważnie jesteś na krótkie pory. Usprawiedliwieniem może być powiedzenie "A komu się chce grać dd2/mir ponad 3 godziny dziennie". Podliczając godziny za wrzesień wyjdzie ~9 godzin, a jest to wynik bardzo słaby. Jeżeli poprawisz systematyczność to będę zmierzał w kierunku Pozytywnym, ale w dniu dzisiejszym jestem bardziej skłonny dać Nie
 3. FarQ

  [Odwołanie][CSGO FFA] bialyhehe

  Za mało dowodów w sprawie, bana ściągam. Przepraszam za kłopot
 4. FarQ

  [Odwołanie][CSGO FFA] bialyhehe

  Bonjur. Dostałem zgłoszenie, pooglądałem i oceniłem twoje sytuacje jako używanie wspomagaczy. Nieomylny nie jestem, więc proszę @Lord Yabol o przejrzenie demka, kiedy będzie to możliwe (20:30 12.10.2018 De_cache)
 5. FarQ

  Podanie na admina

  Admin testowy nadany
 6. FarQ

  Podanie na admina

  Do 18 poczekam na więcej opinii i wtedy zadecyduję
 7. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  5/5 Władimir Putin przybył z wizytą na lekcję do jednej z moskiewskich szkół. Były kwiaty i przemówienie, ale potem wstaje mały Sasza i mówi: - Panie prezydencie, mam trzy pytania: 1. Dlaczego Rosja zajęła Krym? 2. Dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę? 3. I kto stoi za zabójstwem Niemcowa? Zaskoczony Putin otworzył usta, ale w tym momencie rozległ się dzwonek na przerwę. Po przerwie wszyscy wracają do klasy. Tym razem głos zabrał Wania: - Panie prezydencie, ja mam pięć pytań: 1. Dlaczego Rosja zajęła Krym? 2. Dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę? 3. Kto stoi za zabójstwem Niemcowa? 4. Dlaczego dzwonek na przerwę był 20 minut przed czasem? 5. gdzie jest Sasza?
 8. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  2/5 Ojciec od jakiegoś czasu podejrzewał swojego syna o branie narkotyków. Pewnej nocy syn wrócił późno do domu i szybko położył się spać. Ojciec wstaje i przeszukuje wszystkie kieszenie w jego kurtce. Po chwili znajduje torebeczkę z białym proszkiem. Już miał zamiar obudzić całą rodzinę i robić awanturę synowi, ale zżerała go straszna ciekawość, więc pomyślał, że nie zaszkodzi trochę spróbować. Wziął ze sobą narkotyki i zamknął się w łazience. Wciąga pierwsza kreskę. Pojaśniało, pociemniało i nic. Wciąga drugą kreskę. Znowu pojaśniało, pociemniało i nic. Pomału zaczyna się irytować, ale wali po raz kolejny. Pojaśniało, pociemniało i nic. Nagle słyszy walenie do drzwi łazienki i głos żony: - Janusz co ty robisz?! Na co odpowiada: - Golę się! - Ku*wa, trzy dni?!
 9. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  3/5 Spotkało się dwóch kolegów i jeden do drugiego mówi: - Wiesz, ale tym Kowalskim to się powodzi. Byłem wczoraj u nich na balandze. I wiesz co? Złoty kibel mają. Tak, takie bogactwo. - Eeee. No coś ty, niemożliwe - nie dowierza drugi. - Chłopie, jak Boga kocham. Sam widziałem, szczere złoto! - Nie wierzę. - No to chodź, pójdziemy do nich i ci udowodnię. Poszli więc. Stanęli pod drzwiami i zadzwonili. Otworzyła pani Kowalska. Ten pierwszy mówi do niej: - Dzień dobry pani Kowalska. Czy to prawda, że macie złoty kibel? Kowalska się odwraca i woła do męża: - Zdzichu chodź, jest ten co ci do puzonu nasrał!
 10. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  3/5 Na wiadukcie stoi atrakcyjna kobieta i chce skoczyć. Podchodzi do niej menel i pyta: przepraszam, czy zanim pani skoczy, mogę panią bzyknąć? Kobieta oburzona: – NIE! Menel na to: – Dobrze, to poczekam na dole...
 11. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  5/5 jak na suchara człowiek człowiekowi Człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi
 12. FarQ

  Podanie na administratora.

  Witamy w gronie administracji
 13. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  3/5 Kanadyjczycy: Proszę o zmianę kursu o 15 stopni na południe, w celu uniknięcia kolizji. Amerykanie: Radzimy wam zmienić kurs o 15 stopni na pólnoc, aby uniknąć kolizji. Kanadyjczycy: To niemożliwe. To wy będziecie musieli zmienić kurs o 15 stopni na południe, aby uniknąc kolizji. Amerykanie: Mówi kapitan okrętu wojennego Stanów Zjednoczonych. Powtarzam ponownie: wy zmieńce kurs. Kanadyjczycy: Nie. Powtarzam:zmieńce kurs, aby uniknąć kolizji. Amerykanie: Mówi kapitan lotniskowca USS "Lincoln"- drugiego pod względem wielkości okrętu bojowego amerykańskiej marynarki wojennej floty atlantyckiej. Towarzyszą nam trzy krążowniki, trzy niszczyciele i wiele innych okrętów wspomagania.Domagam się, abyście zmienili kurs o 15 stopni na pólnoc. W innym przypadku podejmiemy kontrdziałania w celu obrony grupy. Kanadyjczycy: Mówi latarnia morska: wasz wybór.
 14. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  4/5 Gość spóźnił się do kina. Seans już się zaczął, w sali ciemno, nic nie widać. Podchodzi do pierwszego z brzegu rzędu i pyta: - Przepraszam, czy to pierwszy rząd? - Nie, 15 - pada krótka odpowiedź. Idzie dalej. - Przepraszam, czy to pierwszy rząd? - Nie, 14. - Przepraszam, czy to pierwszy rząd? - Nie, 13. - Przepraszam, czy to pierwszy rząd? - Nie, 12. I tak dalej, aż wreszcie... - Przepraszam, czy to pierwszy rząd? - Tak, to pierwszy rząd! - tym razem głos jest dość zniecierpliwiony. - Bomba! Przepraszam, czy to pierwsze miejsce? - Nie, 15. - Przepraszam, czy to pierwsze miejsce? - Nie, 14. - Przepraszam... I tak dalej, aż... - Przepraszam, czy to pierwsze miejsce? - Tak, to pierwsze miejsce! - warczy zapytany. Gość siada, wyciąga chipsy, otwiera, już ma zacząć jeść lecz pyta gościa siedzącego obok niego: - Chce pan spróbować? - zwraca się grzecznie do sąsiada. - Nie. - A pan? - Nie. - A pana żona? - To nie jest moja żona. - Przepraszam. A pani chce? - Nie! - A może pan łysy chce spróbować? - Nie!!! Gość wciął chipsy i wyciąga colę. Niestety, na butelce jest kapsel, więc pyta faceta obok: - Ma pan otwieracz? - Nie. - A pan? - Nie. - A pana żona? - To nie jest moja żona. - Przepraszam. A pani ma? - Nie! - A może pan łysy ma otwieracz? - Nie!!! Jakoś jednak się uporał z kapslem, podnosi butelkę do ust i znów pyta: - Chce się Pan napić? - Nie. - A pan? - Nie. - A pana żona? - To nie jest moja żona. - Przepraszam. A pani chce? - Nie! - A może pan łysy chce się napić? I nagle z głębi sali dobiega histeryczny wrzask: - Łysy! Ku*wa! PIJ!!!
 15. FarQ

  Oceń suchara powyżej

  3/5 za często opowiadane W szpitalu na oddziale położniczym czeka trzech facetów: ślązak, warszawiak i murzyn. Podchodzi do nich lekarz i mówi: -Państwa żony urodziły po zdrowym silnym synu jednak mamy pewien problem. Dzieci się nam pomieszały i nie wiemy które jest czyje, ale mam pomysł jak to rozwiązać. Bo kto lepiej nie pozna własnego syna jak nie ojciec? Dlatego proszę panów po kolei do sali! Pierwszy wchodzi ślązak, widzi dwa różowe bobasy i jednego czarnego. Bez chwili namysłu wskazuje na czarnego i mówi, że to jego syn. Lekarz lekko skołowany i pyta się go czy aby na pewno. A facet na to: -Na pewno, na pewno, warszawiaka nie będę ryzykował!
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×