Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

FarQ

Manager
 • Content Count

  1,480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

FarQ last won the day on October 16

FarQ had the most liked content!

Community Reputation

311 Excellent

About FarQ

 • Rank
  Manager ds. Administracji
 • Birthday 02/23/1998

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  17.7
 • CSGO Arena #2
  10.8
 • CSGO Surf Combat
  5.8
 • CSGO AWP ONLY
  8.7
 • CSGO CODMOD
  8.0
 • CSGO ONLY DD2/MIR
  54.8
 • CSGO FFA
  93.3
 • CSGO DM
  2.8
 • CSGO Retakes
  0

Recent Profile Visitors

5,554 profile views
 1. 128 tickrate przy obecnej ilości graczy będzie działać dużo gorzej na serwer aniżeli 64 tick ze względu na większą ilość danych przesyłanych na serwer i z powrotem do gracza. Mając tickrate 128 na 40 osobowym serwerze będziesz miał odczucia jakbyś grał na serwerze z tickrate na poziomie 8/16, nie polecam. Jeżeli twoim argumentem będzie podanie faceita i ich 128 tickrate to od razu wyjaśniam, że na serwerze znajduje się 2x5 graczy i jest to maksymalna ilość jaka powinna być żeby nie odczuwać żadnych problemów na serwerze, also temat poruszany wiele razy, tickrate nie zmienimy.
 2. FarQ

  Skarga FFA ODiN -> Grzmot

  Mamy plugin, który ma te wartości ukrywać, ale albo kod już nie jest kompatybilny, albo źle reaguje. Sprawdzimy Co do gracza to proszę @Vici abyś przejrzał demko
 3. to nie jest steamID
 4. FarQ

  Liga/Turniej

  odezwę się w najbliższym czasie
 5. FarQ

  Liga/Turniej

  dzisiaj na 18 nie dam rady :(, ale jakiś skrót na pw bym poprosił
 6. FarQ

  Propozycje zmian

  Poprawie je jeszcze raz, u mnie na testach było wszystko w porządku, ale istnieje możliwość, że po konwercie się coś popsuło
 7. Przytrzymałem trochę podanie żeby zobaczyć twoją aktywność i jest ona znikoma. Podanie odrzucone
 8. FarQ

  Propozycje zmian

  Jakaś konkretna mapa czy na wszystkich?
 9. Nie widzę przeszkód @CamerDisco
 10. Od początku września ledwo 4 godziny na serwerze. Po południu wrócę do podania i zadecyduję
 11. FarQ

  BAN

  @mlodyyeti to twoje pierwsze konto na forum czy kolejne?
 12. Każdy każdego przekrzykuje, że ma info. Sprawdziliśmy demka, nie przewijając ich, ani przyśpieszając, jest kilka akcji, które mogłyby otrzeć się o info, ale po analizie podejrzanych sytuacji wyszło, że akcje, które z początku mogą się wydawać na perfidne info są po prostu dobrym prefirerem i corneringiem, o crosshair placement nie wspominając. Reasumując, za mało dowodów, a gracze @sApo, @Zeuscise, Creszudz**ka (proszony o zmianę nicku, @Vici, proszę dopilnuj tego, dziękuję) otrzymują muta na okres tygodnia z zastrzeżeniem, że każde następne wojny będą nagradzane odpowiednio dłużej z dodatkowymi restrykcjami na serwerze. W razie problemów bądź nieścisłości zapraszam na pw forum (24/7) lub discord/ts3 (po 21)
 13. Każdy każdego przekrzykuje, że ma info. Sprawdziliśmy demka, nie przewijając ich, ani przyśpieszając, jest kilka akcji, które mogłyby otrzeć się o info, ale po analizie podejrzanych sytuacji wyszło, że akcje, które z początku mogą się wydawać na perfidne info są po prostu dobrym prefirerem i corneringiem, o crosshair placement nie wspominając. Reasumując, za mało dowodów, a gracze @sApo, @Zeuscise, Creszudz**ka (proszony o zmianę nicku, @Vici, proszę dopilnuj tego, dziękuję) otrzymują muta na okres tygodnia z zastrzeżeniem, że każde następne wojny będą nagradzane odpowiednio dłużej z dodatkowymi restrykcjami na serwerze. W razie problemów bądź nieścisłości zapraszam na pw forum (24/7) lub discord/ts3 (po 21)
 14. FarQ

  BAN

  @Lord Yabol?
 15. po uploadzie dem przyjrzę się obydwóm przypadkom
×
×
 • Create New...