Skocz do zawartości
NerQ

Podanie Na Admina

3 odpowiedzi w tym temacie

NerQ    0

1. Twój nick oraz SteamID: NerQ 0:0:140805659

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: Nie mam

3. Twój wiek: 14

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego ja? ponieważ jestem miłym cierpliwym i ogarniętym graczem na serwerze gram chyba z ponad rok jeżeli będę w tej administracji jak oczywiście dacie mi szansę to na pewno będę bardzo dużo widziany na tym serwerze, lubię dużo spędzać czasu na serwerze bo jak zaczynałem to się mocno wkręciłem w ten serwer i jest jak na razie moim ulubionym serwerem a na dodatek lubię dużo pomagać graczą i także administracji

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak oczywiście posiadam i korzystam bo nie lubię grać bez mikrofonu

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: jeżeli chodzi o weekend to mogę cały dzień prawie a jeżeli chodzi o dni szkolne to  najczęściej od 15 do 20 lub 21

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:  podstawowe komendy znam i byłem wiele razy adminem ale tylko na cs 1.6 a na cs go będę pierwszy raz ale ogarniam 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak Należę do grupy ale nie jestem połączony przez steam bo się trochę jak każdy o scam 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak Oczywiście 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Furnick    3
Napisano (edytowane)

- ilosc obecnych osob w administracji (jest nas duzo i raczej dobrze sb radzimy)

- link hlx 

- skoro poączenie konta steam jest obowiązkowe to chyba jest dość ważne.

A tak poza tym to zbytnio przeszkód nie widzę.

Edytowane przez Furnick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdventuRico    33

Podanie odrzucam, za młody kandydat oraz brak połączonego konta z forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej