Skocz do zawartości
Kazayuki

Random question - answer

192 odpowiedzi w tym temacie

Nie pamiętam dokładnie ale gdzieś od 2 klasy gimnazjum (CS 1.6 ns, później Source ns, później Max-Play CS:Source, i teraz 2000 godzin w CS:GO)

Grasz w Fifę 16?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kazayuki   

Da, najlepsze o poranku!

Też tęsknisz choć trochę za starym forum?

Edytowane przez Kazayuk1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamixo   

owszem gralem w wszystkie dostępne części do xboxa360

Nieśmiertelność czy czytanie w myślach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RenauT   

Przez chwilę tak potem już nie. 

Czy lubisz tatuaże (jeśli tak to czy chcesz mieć jakiś?) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, lecz nie mam niestety takiej budowy ciała jaka jeszcze mnie satysfakcjonuje, interesują mnie rękawy 😍 

Spoiler

rekaw-i-na-klacie.png

Czy jest ktoś kogo nie lubisz na forum? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamixo   

Do wakacji? Jak dobrze rozumiem to tak, drabina czelendż a jak plany na wakacje to wylot do angli

Pizza czy kebab?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamixo   

Planuje wylecieć do Anglii do wujka

najgrozniejsza sytuacja w życiu ?

Edytowane przez Kamixo01
pomylka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Citroen   

Kiedy zaatakował mnie mój prysznic

Gdzie jest szałboks? Czemu nie mogę kliknąć w tą opcje jednorazowej zmiany nicku?

Edytowane przez Mariaop456

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szłboksa nie ma, chyba nie chcą Nas :< A nicku nie da się zmienić :<

Czy płaczesz podczas krojenia cebuli? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Tematy

• Odpowiedzi

• Wyniki:   1 MIEJSCE: starszymichal | STEAM_0:0:89619113 | 267 DAILY (wygrywa punktami na serwerze AWP Only)   2 MIEJSCE: Anulkaaa | STEAM_0:1:149641306 | 267 DAILY   3 MIEJSCE: PanZiemniak | STEAM_0:0:80786238 | 227 DAILY   Po nagrody za 2 i 3 miejsce proszę zgłosić się do mnie, @Lord Yabol na Steamie, zwycięzca 1wszego miejsca musi napisać do @Smugg.  Serdeczne gratulacje zwycięzcom i wielkie dzięki wszystkim uczestnikom!
    • Za mała aktywność na serwerze. Odrzucam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID:      • ImOzzy     • STEAM_0:1:66750793 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:     • https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&amp;player=12807 3. Twój wiek:     • 18. 4. "Dlaczego ty?":     • Jestem często na serwerze, jestem aktywny i pomagam w prostych sprawach innym, jestem także miły. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:     • Tak posiadam i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:     • Zazwyczaj 14-19 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:     • Nie mam doświadczenia w byciu administratorem oraz niestety znam komend. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe):     • Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:     • Tak
    • 1. Harrison | dogry.pl 2. STEAM_0:0:116656223 3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&amp;advSearch=Finnpodwodny&amp;advType=name 4. https://steamcommunity.com/profiles/76561198193578174 5. Witam! Mój brat na tym koncie dostał muta za brak mutacji, lecz on już nie gra w CS'a. A więc proszę o unmuta. Stary nick, kiedy dostał mój brat muta brzmiał tak: "FinnPodwodny", teraz jest: "Harrison | dogry.pl". Z góry dziękuję. Jeszcze jedno mam TeamSpeak'a, więc mogę nawet powiedzieć cokolwiek.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej