Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
SzymekTm

Pomysł na serwer Arenki

Recommended Posts

Witam chciałbym zaproponować pomysł który pomoże w utrzymaniu pewnych zasad z strony graczy.

W sprawie chcę poruszyć temat nadużywanie strony CT w sposób uciekania na rundach nożowych jak i uciekania np. na rundach AWP by wygrać arene.
Moim zdaniem powinno być to karane w sposób np. kilku dniowej blokady dla nauczki.

Są osoby które to irytuje czekam na werdykt osób wyższych pozdrawiam.

Jestem za ponieważ kiedy grałem rundy awp ludzie specjalnie przedłużali

Cytat
Cytat
Cytat
Cytat
Cytat

Popieram 

Składając podanie na administratora na arenach potwierdzałeś, że zapoznałeś się z regulaminem gracza, gdybyś przeczytał go choć raz to wiedziałbyś, że w/w regulamin zawiera taką informację dla graczy jak i administratorów.

W dniu 17.03.2016 o 15:45, CamerDisco napisał:

9. Areny są po to, żeby walczyć z przeciwnikiem. Unikanie walki, chowanie się przez całą rundę lub trollowanie może zakończyć się karą.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Topics

• Jak już wspominałem wcześniej. Jest aktualnie 5 aktywnych adminów i w tym Opiekun. Według Mnie to wystarczy, no ale, głos każdy musi zabrać. + To konto steam mnie nie zachęca. Neutral. @Mentozaur @ZimnyFrozen @TiGo @CypriaNeeX
    • 1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:528764761   Dante 果ヴさ 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13081 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Zacznę od tego, że mam nadzieję, że ostatnia akcja z banem za przypadkowe użycie binda reklamującym stronę, która nie istnieje nie skreśliło mojej szansy. Dla tych co nie czytali poprzedniego podania. Jestem Kacper i mam 17 lat. W wolnych chwilach spędzam czas grając w gry komputerowe. Pierwszy raz na waszym serwerze zawitałem 4 miesiące temu. Początkowo nie byłem przykładem dla innych graczy. Jednak wszystko trwało do pewnego momentu. Dostałem silenca na 2 miesiące. Dostałem 2 miesiące, aby przemyśleć swoje zachowanie i zmienić coś w nim. I tak się stało. Od tego momentu staram się być pomocny innym graczom. Skończyły się wyzwiska i dogryzanie innym. Wszystko widać w historii czatu. Jedyne co razi w oczy w czacie to ten jeden przypadek z bindem, za który chciałbym wszystkich przeprosić, mimo tego, że strona nie istnieje to ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Od razu po tej sytuacji usunąłem wszystkie brzydkie bindy. A teraz wrócę do sedna. Adminem chciałbym zostać, ponieważ chcę pomagać w rozwoju serwera. Mimo tego, że jest kilku adminów, wiele razy zdarzały się sytuacje, gdy byłem na serwerze a nie było admina, gdy była potrzeba, aby się zjawił. Doświadczenie też jakieś mam. 3 lata temu zanim sprzedałem konto i zrobiłem sobie przerwę od CS byłem adminem na jednej serwerowni. Opiekowałem się serwerem 4Fun na którym także był combat surf. Myślę, że w środowisku graczy jestem lubiany i nie stwarzam problemów. To tyle o mnie. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W obecnej sytuacji jest to 8-23, jednak podczas nauki w szkole grywam po lekcjach, zazwyczaj 14-22. W weekendy mam więcej czasu na gry i jest to 9-23. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem wyżej, adminem byłem 5 miesięcy i znam komendy SM. Jeżeli są jakieś nowe komendy, których nie znam to chętnie się nauczę. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
    • W związku z powyższym muta ściągnąłem. Zamykam.
    • Potwierdzam, rozmawiałem z nim na ts3. Miły i przyjazny człowiek po mutacji 😄
    • 1. gucio_69 2. STEAM_0 : 0:145477101 3.https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1946 4.ok. 3 lata temu 5. brak mutacjii zostałem zweryfikowany przez Admina Jana w dniu 05.04 2020r.  
  • Create New...