Skocz do zawartości
woda

Podanie na administratora

6 odpowiedzi w tym temacie

woda    1

1. Twój nick oraz SteamID: ¬vodka, STEAM_0:1:1525402

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22128

3. Twój wiek: 25

4. "Dlaczego ty?": Fajny serwer, przyjazna atmosfera i poziom na eleganckim poziomie - dlatego ludzie przychodzą i zostają z nami razem na arenach MaxPlay.pl Niestety są też tacy którzy wchodzą i te grę psują, aktualni administratorzy  robią swoją robotę  fakt, ale czasami  też ich brak i myślę ze 1 dodatkowa osoba w załodze może się przydać do utrzymania kultury i atmosfery na serwerach o którą razem dbamy. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam gdy tylko ktoś mi odpowiada  

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Ciężko mi tu rzucić sztywno godzinami, gram za dnia i nocy w każdych godzinach w sumie. 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Długie lata administracji za czasów CS 1.6 z AMXX. Przykładałem rękę do programowania serwera znajomego i jakiś czas pełniłem tam rolę admina testując między czasie ewentualne błędy SM.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak/Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzymekTm    1

Pomocny i konsekwentny gracz arenek.
Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gromek    5

Podpisuje się pod słowami @SzymekTm. Również polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wika    5

Pomocny i bardzo miły gracz :)  Jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gromek    5
1 godzinę temu, Wika napisał:

Pomocny i bardzo miły gracz :)  Jestem na tak

Pani @Wika zauważyła błąd związany z cyt. "O podaniu wypowiadać się będą managerowie oraz opiekunowie i administratorzy serwera, na które zostało złożone podanie." Więc prosiłbym kogoś wyższego rangą o usunięcie posta bez konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    80

Przyjęty na admina testowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej