Skocz do zawartości
Godles

No warto spóbować napisać podanie na ADMINA

4 odpowiedzi w tym temacie

Godles    0
Napisano (edytowane)

1. Godles ; Steam ID 0:0:67011176

2. https://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14525

3. 16 lat

4. Chciałbym ,żeby na serwerze AWP była dobra atmosfera , ponieważ czasem zdarzy się gracz , który przeszkadza w graniu innym osobom. Mógłbym pomóc , ponieważ często uczęszczam na serwerze a rzadko kiedy jest taki admin ,żeby trzymał porządek na serwerze w godzinach nocnych.

5. Tak

6. 19.00 - 2.00

7. Myślę , że mam doświadczenie w byciu adminem , gdyż już byłem adminem na serwerze w cs 1.6. Umiem się posługiwać podstawowymi komendami SM (obejrzałem poradniki na YT XD ).

8. Należe

9. Zapoznałem się z Regulaminem

Edytowane przez Godles
Poprawa błędów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darus    7

nie wiem co napisać...

jesteś miłym pomocnym oraz aktywnym graczem

 

czasem ci się zdarza mieć krótkie sesje ale myślę że to nie jest większym problemem

(zawsze można to poprawić 😄)

 

byłem na tak ale jak zobaczyłem historie  czatu (nie z dzisiaj) to straciłem tą pewność co do ciebie...

 

mam nadzieje że się poprawisz i więcej nie będziesz tak pisać 🙂 

myślę że mimo tego można dać ci szansę

 

PS. Godles tylko jak piszesz podanie to pisz te podanie na spokojnie 

żebyś znowu gapy nie strzelił w podaniu 

 

Pozdrawiam,

//Darus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZosiazMarsa    112

Odrzucam. Na koncie grają dwie różne osoby (co wynika z historii czatu) lub jedna, która ściemnia/ewentualnie zmienia płeć co chwilę. Niezbyt ładny czat, w tym informowanie przeciwników, że są ez + obraza (twoja matka etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • #AKTUALIZACJA PROPOZYCJI 12.11.2018   #POMYSŁ na drużyny Wprowadzenie systemu(stworzenie) który polegałby na tworzeniu oddziałów/drużyn jak komu wygodniej nazywać. Posiadanie takiego oddziału wymagałoby wbicia 150LVL / 200LVL. Maksymalna ilość członków to 3-5osób na klan. Wbijanie poziomów drużyny polegałoby po prostu na zabijaniu + robieniu misji które dostanie drużyna jako misje CODZIENNĄ(możliwość raz dziennie wykonania misji). Poziomów takiej drużyny: 10 - każdy poziom daje jeden punkt który możemy dodać w umiejętności drużyny.
   Za przynależność do drużyny dostajemy automatycznie bonus za: Pierwsze zabicie w rundzie / Rozbrojenie lub plantowanie bomby. W postaci bomby jest już zdobyci doświadczenia. Rozwiązaniem tego będzie po prostu bonus X2 za każdy plant/rozbrojenie.   Umiejętności w które możemy inwestować jako przywódca:
   Bonus Doświadczenia(5PKT) - 3% / 6% / 9% / 12% / 15%.  // Bez przesady w ilość zdobywania doświadczenia. Większe obrażenia(5PKT) - +3dmg / +6dmg / +9dmg / +12dmg / +15dmg. //Wydaje mi się że może to być zbyt sporo patrząc jakie klasy posiadamy z możliwością obrażeń. Może zabranie możliwości dodawania obrażeń i wymuszenia na graczach posiadania drużyny? Zmniejszenie niewidzialności(5PKT) - 5% / 10% / 12% / 15% / 20%. Maksymalne wartości jakie mogłyby być. Klasy z mniejszą niewidzialnością będą miały lepiej + zdobyci kamuflażu czy też innych perków zmniejszających widoczność nie dawała zbyt dużej przewagi w rozgrywce. Większe zdobywanie(5PKT) Złotych naboi - 5% / 10% / 15% / 25% / 35% - Większa szansa na zdobycie dodatkowych złotych naboi. Procenty to szansa na które możemy zdobyć dodatkowe naboje. Ilość dodatkowych naboi jest zależna od poziomu klanu. Jeżeli klan posiada poziom 1 dostaje 1 ZN. Przy poziomie 10 klanu, wartość wynosi 10ZN.
   #PERKI    Buty Wiatru - zmniejszenie ich szybkości przynajmniej o 10%/20%. Są mocno przesadzone i na klasach typu Komandos dają takie speeda że wiele osób nie da po prostu rady.
   #KLASY    Heimerdinger - Postać posiada działko które powoduje za każdym razem CRASH serwera, naprawić / wywalić.   Joker - Klasa posiada klona, który mógłby odbijać obrażenia jeżeli ktoś w niego trafi. Czas niewidzialności skrócić o połowę(?). Dyskusyjny temat.    
  • czekam na teamspeaku pod nazwą unikatowyy na kanale pomocy  
  • W celu weryfikacji proszę o przesłanie próbki głosu w wiadomości prywatnej lub wizytę na TS3. 
  • 1. Twój nick: Unikatowyy! BH
   2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:195679551
   3. Link do sourcebans:  https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=Qmpel&Submit=Szukaj nick Qmpel(stary) 4. Data zdarzenia: Jakieś pół lub rok temu nie pamietam
   5. Opis zdarzenia: Dostałem muta za brak mutacji, ale juz ją przeszedłem
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×