Skocz do zawartości
Maksiu

Podanie.

4 odpowiedzi w tym temacie

Maksiu    15

1. Twój nick oraz SteamID: Maksiu STEAM_1:0:44521604

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3446

3. Twój wiek:19

4. "Dlaczego ty?": Byłem adminem oraz opiekunem na sieci max-play przez dość długi okres czasu. Jeżeli chodzi o sprawowanie się jako Opiekun nie zbyt dawałem radę przyznaje, jednak jako Admin moim zdaniem nie było zarzutów. Na arenie gram praktycznie codziennie wieczorami ( w dni wolne zdarza się że można mnie spotkać również rano czy popołudniu ). Chciałbym pomagać na serwerze w miarę moich możliwości. To czy jestem lubiany nie ma zbytnio znaczenia jednak większość serwera jest pozytywnie nastawiona na moją osobę. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 19-22 / 15-20-21

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Posiadam i znam.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście. 

PS. Jeżeli twierdzicie że podanie zostało złożone zbyt szybko bądź straciliście jakiekolwiek zaufanie do mojej osoby przepraszam że tak szybko ale chciałbym jak najszybciej pokazać się znów z dobrej strony. Ta sieć dużo dla mnie znaczy i jak już jestem na cs-ie to 90% czasu spędzam na arenie. Jeżeli mam jakiekolwiek szansę chciałbym ją wykorzystać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    188

Nie widzę u Ciebie połączonego konta steam z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maksiu    15

Już działa? Logowałem się nie wiem co się stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    263

za krótkie sesje na serwerze, podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej