Jump to content

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Recommended Posts

Nowy nie jestem, ale z checia sie przywitam!
Mam na imie Kamil, pochodze z Opola.
Od zawsze moim zainteresowaniem byly gry komputerowe, a moje pierwsze "growe" zauroczenie to mmorpg NosTale :D
Lubie zwierzeta ( szczegolnie koty ^>^), jezdzilem kiedys konno, w wolnym czasie gram w gry, glownie FPS, a moim hobby jest pilka nozna, oraz siatkowka ;p

Każdy mnie zna(ł) no ale cóż.Czas to zrobić(Z 4Funa)

Jestem Adrian.Jestem z Polski(No Shit Sherlock)

Jestem zwykłym graczem TF2 który ma 3 zwierzaki domowe w domu.Gram (średnio)5/6 godz na komputerze :p

Mam na imię Maria i urodziłam się siódmego września. 😀

Moim hobby jest rysowanie, czytanie książek i granie w gry komputerowe. 😁

Moją ulubioną książką, jak i zarazem filmem jest Carte Blanche😄

Moim ulubionym i czytanym do dzisiaj czasopismem jest CD-Action😊

Interesuję się sztuką i psychologią. 😛

Moją ulubioną serwerownią jest Max-Play😘

Edited by Mariaop456

Na początku nie miałem najmniejszego zamiaru jakkolwiek się na tym forum udzielać (oprócz działu Arma3), ale ...

Marcel, 25.03.1994.

Niski i chudy krasnal (174cm) który czarnym humorem potrafi ożywić nieboszczyka.

Hobby mam wiele, od hardware po sporty ekstremalne. Jestem typem nieroba i DIY (Do it yourself) przez co wszystko wokół mnie (co się da) jest zrobione przeze mnie.

Mieszkam w Dojszlandach, Rheinland-Pfalz - jak ktoś blisko to ja chętnie na browarka ;v ewentualnie niech wpada z maczetą...

Gram głównie w MMO / Symulatory i nie lubię każdego CS'a który nie ma w nazwie "1.6".

Czytam, dużo czytam - etykiet w sklepach, mam bzika na punkcie zdrowego i zrównoważonego jedzenia... co nie znaczy że co 2 dni nie zaiwaniam na kebaba / chińskie jadło :D

W sumie tyle co z przywitania : D

Witam i życzę miłej gry o/

• 3 months later...

Siemandero, jestem liptonek.. ogólnie to pisze ten temat z jednego powodu, otóż na serwerze surf panuje bardzo duża ciekawość mojego imienia, postanowiłem się nim tutaj podzielić :D tak wiec.... Mam 18lat, Mieszkam na śląsku zaraz obok kato, chodzę to technikum informatycznego a moje zainteresowanie poza informatyka to rolki i to czego wszyscy są ciekawi, mam na imie Saymon :)

pozdrawiam :3

• 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Elo, Elo 5 2 0 TIFI z tej strony.  

Mam na imię Dominik.  

Mam 15 lat.

Jestem z okolic Torunia. 

Interesuje się wszystkim co związane z komputer oraz sportem (kolarstwo).

Pozdrawiam  

• 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam wszystkich. Nie mam w zwyczaju pisać tylko "witaj" bo jak już tutaj coś napisać to zawrzeć chociaż znikome info o sobie.

Imię: Bartosz

Nick na steamie JeDi

Pracuje jako kierownik budowy xD (komuś domek podbić? :))

Mam nadzieję, że do zobaczenia na serwerach.

Pozdrawiam.