Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
shacky

spawny i rezerwacja slotów/boty

Recommended Posts

do poprawy są spawny na mirage
1) rampa (w miejscu gdzie się wcelowuje z ticketu na ciemnie)
2) przy rampie w rogu obok "head shota"
3) przed apartami b (zaraz za telewizorem/dywanem po prawej stronie)

 

drugą sprawą jest rezerwacja slotów/boty
przy większej ilości graczy  >14, wywala z serwera przez rezerwacje slotów - o ile widziałem w szczegółach serwera, dołączają boty które tworzą "sztuczny tłum" - tak przynajmniej było widać, bo musiałem wykonać 2/3 recconecty by dołączyć.
nie wiem czy tylko u mnie to się dzieje, ale podczas tego wyrzucania z serwera, nie mogę wyświetlać potem tabeli z wynikami (trzeba zmienic rozdziałkę i wrócić do poprzedniej aby się naprawił)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do respów to zajął się tym @FarQ i powinno być git(dzięki!).

Boty też powinny się teraz inaczej zachowywać, ale jest to rzecz do sprawdzenia jeszcze, także czekam na jakiś feedback.

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, CamerDisco napisał:

 

Boty też powinny się teraz inaczej zachowywać, ale jest to rzecz do sprawdzenia jeszcze, także czekam na jakiś feedback.

#workinggood

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 8.07.2018 o 23:46, CamerDisco napisał:

Boty też powinny się teraz inaczej zachowywać, ale jest to rzecz do sprawdzenia jeszcze, także czekam na jakiś feedback.

Niestety, dalej jest ta sama sytuacja, ktoś kto posiada vipa nie będzie dotyczył go ten problem.
Wyskakuje to: https://prnt.sc/lzralt

Boty wskakują na miejsce graczy przy zmianie mapy i w momencie dołączania wyskakuje rezerwacja slotów.

Druga rzecz, czy mozliwe jest aby zmienić sposób odradzania?
Przykładowo zabija się gracza na "żółtej" na cache, a on po dosłownie sekundzie respi się w tym samym miejscu i nas zabija. Chodzi o to aby respy były randomowe, a nie przybliżone maksymalnie do miejsca w którym zgineliśmy. Problem dotyczy wszystkich spawnów na wszystkich mapach, nie tylko "żółtej".

Trzecia rzecz, próbowaliście kiedyś dodać czwartą (jakąkolwiek) mapę do rozgrywki? Narazie ciągle grany jest cache, mirage i dust2. Pytam informacyjnie, bo jeśli frekwencja mocno spadała przy innych mapach, to nie ma sensu dalej tego pomysłu rozwijać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

 • Topics

 • Posts

  • 2020-08-04 10:52:05 stary wam macza chuja w herbacie. de_mirage 2020-08-04 10:52:00 chuj wam do pyska od ojca. de_mirage   Niezłe bindy.   Odrzucam, zamykam.  
  • Patrzysz na 4 letnie mute'y? Napisalem ze nacisnalem binda, dokladnie pod "["
  • Poprzednie 6 razy też przypadkiem naciskałeś binda?
  • 1. Twój nick: not KGK 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:143035927 3. Link do sourcebans: https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:143035927&advType=steamid  4. Opis zdarzenia: Kliknąłem przypadkowo bind'a na klawiaturze "wypier****j" i dostałem mute na miesiąc, gram praktycznie codziennie i bez komunikacji nie czuje sensu gry.
  • Zrobiliśmy testy i jest kilka rzeczy do poprawek: 1. Na pistolach jak i fullu nie ma żadnych granatów 2. Kev z  hełmem na pistolkach + każdy ct ma defa   1. Proponuję zmienić to tak ,żeby nadów było ogólnie mniej. Czyli tylko kilka osób z teamu ma granaty ,a nie wszyscy. Uważam ,że będzie mniej chaosu i będzie przypominało to retake ,a nie hyc tu sobie dam smoka tu  palaka tu flasha i nagle jest 10 smoków w jednym miejscu.   2. Zmieniłbym to na totalnie losowe typu: Jeden ma defa i nady drugi tylko keva po tt to samo raz kev raz nady ,żeby przypominało to jakoś rundy pistoletowe.              
×
×
 • Create New...