Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
hev123

Podanie na Administratora

Recommended Posts

1.nick Hev  / Steam ID  STEAM_0:0:191957642

2.http://csgo-retakes.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1242

3.wiek 15 lat ( po mutacji ) 

4.Na serwerze gram jakieś 2-3 tygodnie i zauważyłem że jak jest jakiś admin to jest on od około 18 więc przed osiemnastą może się dziać wszystko i dosyć często od 12-15 jest pełno dzieciaków które się wyzywają. Starsi gracze szybko rezygnują z gry na serwie a admina jak nie było tak nie więc przydało by się ich zmutować czy coś w tym stylu.Zauważyłem że jest rekrutacja więc próbuję swoich sił.

5.Mikrofon posiadam/Używam

6.w tygodniu gram najczęściej w godzinach od  13-15 do 22-23 / w weekend 9-13 do 1-5 jeżeli nie było by mnie bo coś by mi wypadło dał bym znać.

7.Nigdy adminem nie byłem na żadnym serwerze / komend nie znam bo nigdy nie były mi potrzebne ale jeżeli nauczenie się ich będzie konieczne nauczę się ich nawet zaraz.

8.do grupy należę i konto mam połączone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrzucam, permsilence za czat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Topics

 • Posts

  • Po rozmowie z @GrandFather na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Zamykam.
  • Pograj z nami dłużej i spróbuj za jakiś czas. Wtedy zobaczymy. Na dzień dzisiejszy odrzucone. Zamykam.
  • 1. Twój nick oraz SteamID: W01T4Z   |   STEAM_1:0:429707872 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=64386 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": Posiadam dużo wolnego czasu, który w większości spędzam na serwerze 1v1 i irytuję się kiedy na pierwszej arence cały czas siedzi ktoś, kto się kręci i strzela głowy przez skrzynki. Przez cały czas który grałem na tym serwerze tylko kilka razy widziałem jakiegokolwiek admina. Jestem miłym, przyjaznym i zawsze uśmiechniętym graczem z wieloletnim stażem, który potrafi rozpoznać kto gra nieczysto 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Korzystam z mikrofonu (mój teammate nie narzeka że audio zawodzi) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 15 do 24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: znam podstawowe komendy takie jak sm_kick lub sm_ban 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę i połączyłem konto forum z kontem steam 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak  
  • 1. Twój nick: Duduś 2. Twój Steam ID: STEAM_1:0:498106560 3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:498106560&advType=steamid 4. 17 Lipiec 2019 5. przy wejściu na serwer Max-Play ukazał mi się ban na tym serwerze, Wszedłem na sourcebans i zobaczyłem perma na działanie na szkode serwera  P.Sdodałem już raz odwołanie, jednak chciałbym żeby ten temat był rozważony i dokładnie wytłumaczony dlaczego dostałem perma., Odpowiedz Odruczone zamykam nie daje nic do zrozumienia dlaczego ten perm jest na koncie 
×
×
 • Create New...