Skocz do zawartości
edu

sugestie v2

5 odpowiedzi w tym temacie

edu    88
Napisano (edytowane)

mapa surf_4fun nadal grywalna + proszę o usunięcie mapy surf_machine4 ponieważ opiera się na kampieniu w sekrecie który znajduje się nad jailem, czyli jeśli ktoś wie jak wejść do secreta to wchodzi tam co rundę i raczej już z niego nie wychodzi.

edit: zmienić surf_ski_2_night na surf_ski_2_tsr   https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=736400876

Edytowane przez edu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
arekkss2000    12

Ja dodam od siebie ze mapa surf_galaxy_b1_4  powinna być usunięta , jest to mało grywalna mapa a jak się pojawia to zazwyczaj jest pisane na starcie rtv .  A co do mapy surf_ski_2_night mi sie osobiście podoba tylko powinno być większe przyspieszenie w miejscu gdzie się ze spawna wychodzi i przez wieze leci .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edu    88

Nie ma tu raczej kogoś kto się w edytowanie map bawi więc nic na to przyśpieszenie nie można poradzić ale z tego co zauważyłam ski2night jest grana raz na +/- 15 map więc moim zdaniem lepiej ją zastąpić tsr'em który jest uderzająco podobny do ukochanego ski2go ale ma więcej ramp i boostów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TheCzesio    7

Osobiscie jestem za zmiana surf_ski_2_night na surf_ski_2_tsr poniewaz niektore tekstury sa niedpracowane i czasami mozna sie na nich zablokowac + brakuje boostow a surf_ski_2_tsr ma lepsze boosty i wiecej ramp

Co do surf surf_galaxy_b1_4 sam jej nie lubie i z czego co widze gracze, jak @arekkss2000 wspomnial czesto pisza rtv zeby zmienic na popularniejsze mapy typu Ski, Japan, Monster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    205

surf_4fun nie był stąd usunięty, bo propozycja wtedy była bodajże na surfie rpg, więc to na nim usunąłem tylko tą mapę, dzisiejsze zmiany wprowadzam na 2 surfach jednocześnie:

surf_4fun usunięty

surf_machine4 usunięty

surf_galaxy_b1_4 usunięty

surf_ski_2_night zmieniony na surf_ski_2_tsr

Jakby któraś z tych zmian nie weszła jednak to proszę o napisanie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi