Skocz do zawartości
Nygi

Podanie na Admina

3 odpowiedzi w tym temacie

Nygi    0

1. Twój nick oraz SteamID: Nygi     http://steamcommunity.com/id/xDreamAse 

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=21348 

3. Twój wiek: 20

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego ja? Ostatnio po rozmowie z jednym z adminów a dokładniej potocznie zwanym "vódką" pomyślałem, że przydałaby się taka osoba jak ja serwerowi z racji tego iż gdy ja gram na serwerze nie widziałem częstej aktywności ze strony adminów gdy ich było potrzeba. Natomiast jestem graczem z poczuciem humoru oraz dużym dystansem do własnej osoby czego nie ukrywam na codzien w życiu prywatym, w pracy oraz w środowisku przyjaciół. Dlatego stwierdziłem iż nadałbym się na to stanowisko ponieważ lubię spędzać czas z ludzmi na tym serwerze i łapać z nimi jak najlepszy kontakt 😄

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i używam go bardzo często gdyż lubię rozmawiać 

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Aktualnie w godzinach późno wieczornych po pracy czyt. godz 23-2 i czasem rano przed pracą na rozluznienie do godz 10 max 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Zarządzaniem serwerem nie ukrywam nie znam się. byłem tylko za czasów cs 1.6 adminem na serwerach deathrun LJ ale uważam że bez problemu jestem w stanie ogarnąć podstawowe komendy 😄

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
woda    1

Historia czatu działa na Twoją niekorzyść. Z gry na serwerze i mikrofonu raczej byłbym za, ale czat myślę że Cię dyskwalifikuje na ten moment 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    80

TroXj5r.png

Nie ma takiej możliwości, aby otrzymać admina z takim czatem.

Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej