Skocz do zawartości
Mirek2k1

Podanie na administratora v2.

5 odpowiedzi w tym temacie

Mirek2k1    0
Napisano (edytowane)

1. Twój nick oraz SteamID:  Moje SteamID to STEAM_0:0:179083909

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1339

3. Twój wiek: Mam ukończone siedemnaście lat.

4. "Dlaczego ty?":  Jest to trudne pytanie. Myślę, że mam takie same szanse jak inni, jednakowoż spróbuję. Mam ukończone 17 lat, jestem osobą dojrzałą emocjonalnie. Nie mam problemów z ortografią. Jestem osobą spokojną oraz uczciwą. Sprawiłoby mi to wielką radość, byłaby to dla mnie wielka szansa, aby się wykazać oraz pokazać, że osoba praktycznie nieznana na serwerze też może gdzieś dojść. Mam bardzo dużo czasu na granie, myślę, że posiadanie dużo czasu jest kluczowe na tej randze, na której przeważnie pomaga się graczom, jeśli spędzałbym, godzinę, góra dwie w tygodniu na serwerze byłoby to bez sensu. Zawsze podporządkowuję się wyższym rangą, ale także osobom, które posiadają niewątpliwą rację w danej dziedzinie oraz, nie boję się zmian. Zawsze jestem skory do współpracy. Swoją pracę wykonywałbym sumiennie oraz z ogromnym zapałem. Nie wymagałbym przesadnie długiego oraz szczegółowego tłumaczenia obowiązków, ponieważ szybko i szczegółowo się uczę. Zawsze, dążę do ubranego sobie celu, jestem również tolerancyjnym graczem, jak i osobą, czyli akceptuje oraz nie mam nic przeciw czyimś poglądom, każdy ma prawo, do robienia tego, czego chce i jak chce to robić. W grze jestem przeważnie 1-2 godziny dziennie, gdy mam chęć, gdyby moje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone, spędzałbym pewnie więcej czasu. Mam nadzieję, że moje podanie udowodniło, iż jestem dobrym kandydatem na to stanowisko i moją chęć bycia w administracji tegoż serwera.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam kiedy jest taka potrzeba.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Jestem dość aktywnym graczem, sądząc po godzinach przegranych na serwerze FF, najczęściej gram od godziny 10 do 23.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nie mam doświadczenia, nie znam też niestety komend, aczkolwiek uważam że wszystko jest dla ludzi i wszystkiego można się nauczyć.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play? (Obowiązkowe): Tak, należę.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się z oboma regulaminami.

Wklejam te samo podanie, poprawiłem swoją aktywność, od waszej wypowiedzi w poprzednim podaniu zrobiłem ponad 10 godzin. Więc mam te 10 godzin w miesiącu.

Edytowane przez Mirek2k1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    269

Osobiście jestem na nie, ponieważ twoja gra to był jeden wielki AFK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mirek2k1    0

Z tego co pamiętam mało afczylem, a podczas ostatniego grania na serwerze widziałem tylko Vizer'a oraz Vici, wiec nie wiem z czego to wnioskujesz. A jeśli miał bym afczyc to po jakimś czasie przenosi na specta, na którym moim zdaniem nie powinno nabijac godzin, aczkolwiek nie wiem jak to dokładnie jest.

Edytowane przez Mirek2k1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Repcak    7

W dniu 9.08.2018 o 18:12, Mirek2k1 napisał:

4. "Dlaczego ty?":  Jest to trudne pytanie. Myślę, że mam takie same szanse jak inni, jednakowoż spróbuję. Mam ukończone 17 lat, jestem osobą dojrzałą emocjonalnie. Nie mam problemów z ortografią. Jestem osobą spokojną oraz uczciwą. 

Historia czatu:

plecy gluche matoły.

ffbhilfvc.

hahahhdadbgaudhqaefjwefgwergfewrmgergeg.

haahha.

Przy czym 3/4 czatu to mowienie o wh/haxach i offaniu innych rzeczy.

jestem osobą dojrzałą emocjonalnie Jestem osobą spokojną oraz uczciwą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej