Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

batherk

Problem z wejściem na serewer

Recommended Posts

Próbowałeś restartować grę?

Edited by NexUSq
tekst

Po rzekomym wgraniu map (które dostali ode mnie, z mojego folderu) nadal im nie działa.

Radził bym usunąć tą i inne mapy o takiej samej nazwie z folderu MAPS i wtedy odpalić serwer i pobiera się wtedy od nowa i powinno działać. 

A sprawdzałeś czy nie masz Virusów. I spróbuj jeszcze spójność plików zrobić. 

@Yedy jeśli chodzi o usuwanie map to nie miałoby szans pomóc, bo jak pan który założył temat sam napisał: nie ma w ogóle tych map w folderze. Dopiero po tym jak dostał je ode mnie spakowane i wrzucił do folderu wyskoczył mu kolejny error.

Edit.: Mogę prosić o link do profilu steam Twojego kolegi @batherk ?

Edited by Mlodyy

To nie wiem może jakieś pliki na komputerze powodują automatycznego kicka. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

• Topics

• przenoszę do odpowiedniego działu
    • 1. Juliusz Słowacki 2.STEAM_1:1:449414164 3.https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:449414164&Submit 4.https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9919 5. W odpowiedzi do zwyzywania mnie oraz cheatowania na serwerze obraziłem mojego przeciwnika, czego żałuje oraz mam nadzieje że to ostatni raz z góry dzięki za odpowiedz.
    • Witam, Chciałbym zaproponować zmienienie wyglądu rankingu / topki na taki jaki się znajduje na innych serwerach. Mam na myśli, że jak wpisuję się !rank to na naszym czacie pokazuje się ilość zabójstw pozycja w topce, kd, ilość zgonów itp. Również pod komendą !top znajdywało by się top 10 osób na serwerze, oczywiście z możliwością sprawdzenia wyższych pozycji typu 20 itp. (napisana by była ilość punktów oraz kd). Można również dodać Vipa dla top 1 co miesiąc, jeśli taka topka oraz ranking zostałyby zmienione. Pomysł biorę stąd, iż na serwerze obecny wygląd rankingu i topki nie wygląda zaciekawie moim zdaniem, dlatego możecie własną opinie na ten temat pisać poniżej. 😀    
    • Trzymam za słowo. Test nadany.   Przejrzyj AZ w ukrytych działach na forum, w razie potrzeby pisz też do reszty adminów dd2/mir. Ewentualnie możesz też klepać PW na forum do mnie i Farq.   Zamykam.
    • @ZeVcio wygląda git, nadaję testa. Sprawdź proszę AdminZony w ukrytych działach na forum, poczytaj tamte tematy i w razie potrzeby pytaj innych adminów dd2/mir, ew. kontaktuj się ze mną i Farq na PW forum.   Zamykam.
  • Create New...