Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
edu

skarga catsu

Recommended Posts

"Catsu <3"

STEAM_1:1:152370293

17;30 ski2go

za duzo killi na jednej kampie

demko polecam

Sprawdzone , ban na tydzien . 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Topics

• przenoszę do odpowiedniego działu
    • 1. Juliusz Słowacki 2.STEAM_1:1:449414164 3.https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:1:449414164&Submit 4.https://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9919 5. W odpowiedzi do zwyzywania mnie oraz cheatowania na serwerze obraziłem mojego przeciwnika, czego żałuje oraz mam nadzieje że to ostatni raz z góry dzięki za odpowiedz.
    • Witam, Chciałbym zaproponować zmienienie wyglądu rankingu / topki na taki jaki się znajduje na innych serwerach. Mam na myśli, że jak wpisuję się !rank to na naszym czacie pokazuje się ilość zabójstw pozycja w topce, kd, ilość zgonów itp. Również pod komendą !top znajdywało by się top 10 osób na serwerze, oczywiście z możliwością sprawdzenia wyższych pozycji typu 20 itp. (napisana by była ilość punktów oraz kd). Można również dodać Vipa dla top 1 co miesiąc, jeśli taka topka oraz ranking zostałyby zmienione. Pomysł biorę stąd, iż na serwerze obecny wygląd rankingu i topki nie wygląda zaciekawie moim zdaniem, dlatego możecie własną opinie na ten temat pisać poniżej. 😀    
    • Trzymam za słowo. Test nadany.   Przejrzyj AZ w ukrytych działach na forum, w razie potrzeby pisz też do reszty adminów dd2/mir. Ewentualnie możesz też klepać PW na forum do mnie i Farq.   Zamykam.
    • @ZeVcio wygląda git, nadaję testa. Sprawdź proszę AdminZony w ukrytych działach na forum, poczytaj tamte tematy i w razie potrzeby pytaj innych adminów dd2/mir, ew. kontaktuj się ze mną i Farq na PW forum.   Zamykam.
  • Create New...