Skocz do zawartości
Lord Yabol

OPERACJA MAX-PLAY

1 odpowiedź w tym temacie

Lord Yabol    291

 

OPERACJA MAX-PLAY

Wypełniaj misje, wygrywaj nagrody!

 

 

 

 

Przez całą jesień, każdego dnia dostępne będą 3 rodzaje misji - łatwa, średnia i trudna - za wykonanie których otrzymacie odpowiednio 1, 2 i 3 punkty.

 

Dodatkowo, raz na tydzień będziemy postowali na naszym fanpage'u na FB/grupie Steam kody, po aktywacji których komendą sm_extradaily <kod> otrzymacie dostęp do misji specjalnych! Spieszcie się jednak, bo kody i misje specjalne są aktywne tylko przez krótki czas od pojawienia się posta.

 

 

Jeżeli któregoś dnia nie uda wam się wykonać zwykłych misji - nie martwcie się, będziecie mogli do nich wrócić za pomocą komendy sm_daily, służącej do wyboru daily.

 

 

Osoby, które do 22 grudnia zbiorą najwięcej punktów zostaną nagrodzone!

 

 

 

 

Nagrody:

1 MIEJSCE: MYSZ RAZER DEATHADDER (ok. 220 zł)

 

2 MIEJSCE: AK-47 EMPRESS FT (ok. 180 zł)

 

 

3 MIEJSCE: USP-S ORION FN (ok. 50 zł)

 

4 MIEJSCE: 5 KLUCZY

5 MIEJSCE: 3 KLUCZE

6 MIEJSCE: 2 KLUCZE

 

 

 

Konkurs trwa od 2 października do 22 grudnia.

 

Powodzenia w wypełnianiu misji!

Administracja Max-Play

 

Regulamin: 

 

§1. Zasady ogólne

1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "Operacja Max-Play". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania.

2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja.

3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta.  

4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim.

5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official.

6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl.

7. Aktualny ranking jest dostępny na serwerze - należy użyć komendy !dailytop. Ponadto wyniki można sprawdzić na stronie https://event.max-play.pl/

8. W sytuacji, gdy na którymś miejscu znajdą się 2 lub więcej osoby ex aequo, zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez porównanie punktów na hlxstats - najlepszy serwer kandydata #1 vs. najlepszy serwer kandydata #2.

9. Event rozpoczyna się dnia 2 października i kończy 22 grudnia o 23:59.

 

10. Sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl w skład którego wchodzi forum internetowe może ogłaszać konkursy, gdzie zwycięzca/y otrzymuje/ą nagrody rzeczowe, które wymagają dostarczenia.

11. Przystąpienie do konkursu równoznaczne jest z zaakceptowaniem faktu, że wymagane będzie udostępnienie danych osobowych umożliwiających dostarczenie nagrody rzeczowej.

12. Zgodnie z polityką prywatności, dane osobowe wymagane do dostarczenia nagrody rzeczowej usuwane są po jej wysłaniu.

13. W przypadku rezygnacji z podania danych umożliwiających wysyłkę, następuje ponowny wybór zwycięzcy.

 

§2. Zasady rozgrywki

1. Event polega na uczciwym wykonywaniu misji. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play.

2. Zakazuje się używania cheatów i innych programów third-party tego typu, w tym również makro i skryptów na bhop.

3. Wszelkie przypadki świadomego wykorzystania błędów pluginów/systemu w celu uzyskania przewagi nad innymi uczestnikami eventu będą karane banem permanentnym na serwery Max-Play.

 

§3. Postanowienia końcowe

 

1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×