Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Adilion

Podanie o Stanowisko 'Admina' na serwerze surf combat

Recommended Posts

1. Twój nick oraz SteamID: Mój nick to Adilion. Na steam mam Adilion[As-Truck]     ''STEAM_0:0:88738529''

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1002

3. Twój wiek: Mój wiek to 15 lat.

4. "Dlaczego ty?": Powinienem zostać administratorem tego serwera  ponieważ jestem zaufaną osobą kulturalna ogarnięta oraz dojrzałą emocjonalnie , a także chciałbym ulepszyć ten serwer by stał się najlepszym oraz najporządniejszym serwerem Counter Strike Global Offensive .

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam Mikrofon oraz słuchawki  i tak korzystam z tych sprzętów .

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Mogę grać w godzinach popołudniowych oraz wieczornych.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam kilka komend jeśli będzie potrzeba douczę się , byłem wiele razy administratorem serwera głosowego ts3 oraz minecraft

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę  i mam konto steam podłączone do tego forum .

Mam nadzieje że moje podanie zostało wykonane na największym poziomie mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona Administracji 

Pozdrawiam Adilion

Przepraszam że zapomniałem  dopisać do punktu nr4 . Mam dobry kontakt ze społecznością serwera Surf Combat  oraz dobry temat na poważną rozmowę np o młodszej społeczności

brak zainteresowania serwerem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...