Skocz do zawartości
Minseo

Propozycja zmian aktualnych klas.

6 odpowiedzi w tym temacie

Minseo    0

Witam w ten jakze piekny dzien! W tym poscie chce zaproponowac wlasne zmiany dotyczace aktualnych klas. 

Izaak :

Aktualne 1/9 jest zbyt przesadzone, wiec moim zdaniem najlepiej byloby gdyby ta klasa miala 1/15 albo 1/20 (i tak dosc sporo) oraz usunac brak rozrzutu.

[LVL]Amadeusz :

Ustawienie teleportacji na "szanse". Dokladniej dodac jakas szanse na teleportniecie (tak wiem, to specjalnie). Na przyklad 1/4 na teleportowanie sie do losowego gracza.

Tropek oraz Rusher :

Te dwie klasy maja w sobie insta kille dosc przesadzone. Tropek ma 1/10 z Xm'ki gdzie przeliczajac wychodzi jakies 1/2 moze 1/3 zwazajac na magazynek tej broni. Co do Rusher'a jest takze troche przesadzony pomimo tego, iz reload novy jest o wiele dluzszy niz xm'ki to i tak Rusher jest na podobnej pozycji co Tropek.

Reasumujac moim zdaniem Tropek powinien miec 1/25 a Rusher  1/20.

Alchemik : 

Jego miny przechodza przez sciany co jest nieznosne i czasem nie do przejscia.

Medyk: 

Dodanie czasowego limitu stawiania apteczek pod siebie, poniewaz taki medyk czasami jest nie do zabicia.

Motyl: 

Ta kklasa zdecydowanie potrzebuje nerfa i to na prawde solidnego. Klasa ta po jakims czasie jest po prostu nie do zabicia.. DOSLOWNIE. Nie mam zielonego pojecia co mozna w niej zmienic, aby byla ZBALANSOWANA. 

SWAT :

Zmiana instakilla na 1/5.

Rambo :

Klasa ma za wiele zalet.. Ma tec'a 1/25, 1/2 z kosy co wychodzi w sumie przy jego speedzie machania kosa 1/1, lekko widoczny i dwa skoki.. Nie za duzo? Moja propozycja jest usuniecie tec'a dodanie p250 lub dodanie 1/4 z noza i usunac dwa skoki.

Karzel

Zmiana instakilla z 1/8 na 1/20 zwazajac na to iz on posiada olbrzyma.

[Premium]Ninja : no ta klasa jest tak slaba, ze no mozna na niej najwyzej stacic ogromne ilosci pkt. Klasa NICZEGO nie ma oprocz niewidzalnosci na 3s, co przy posiadaniu five sevenie bez instakilla jest bezuzyteczne. Proponuje po prostu cos do niej dodac. Cos z Rambo, moze dwa skoki + 1/15 z five sevena. 

I to tyle z mojej strony. Jezeli ktos ma jakies swoje propozycje to z checia je uslysze :D

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yedy    9

No to tak z mojej strony.

IZAK: zostawić mu brak rozrzutu i dac to 1/15 i trochę go spowolnić. 

AMADEUSZ: ta klasa była tyle razy nerfiona ze moim zdaniem najlepiej było by ją usunąć. 

TROPEK ORAZ RUSHER: z tym się zgodzę dać im co najmniej 1/20.

ALCHEMIK: ta klasa nie jest jakąś op klasą więc ją bym zostawił w spokoju. 

MEDYK: klasa wg.  moim zdaniem jest zbalansowana ale skoro gracze się skarżą to obniżył bym jej staty. 

MOTYL: tu się całkowicie zgadzam zmniejszyłbym szanse na wyssanie HP. 

SWAT: tak jak napisałaś. 

KARZEŁ: tą klasę zostawił bym w spokoju. 

NINJA: ta klasa także była nerfiona wiele razy więc ją zostawił bym w spokoju. 

PROSZĘ WAS GRACZE O TO ABY NIE PISAĆ O NERF Z KAŻDĄ KLASĄ KTÓRĄ KTOŚ DOBRY ROBI PEŁNO FRAGÓW, TYLKO Z TEGO POWODU ŻE W NIĄ NIE GRACIE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suicde    0

Jeżeli mógłbym się wypowiedzieć to z mojej strony jest tak:

Izak-  Myślę, że brak rozrzutu powinien zostać, jeżeli chodzi o insta to myślę, że 1/15 będzie dobrą opcją.

Amadeusz- Klasa jest okey, nie za mocna oraz nie za słaba myślę, że powinna zostać

Tropek oraz rusher- Zgadzam się 1/20 powinno być okey.

Alchemik- Moim zdaniem klasa alchemik powinna być zostawiona w spokoju.

Medyk-  Medyk jest okey aczkolwiek czas trwania apteczki powinien być ograniczony.

Motyl- zdecydowanie potrzebuje jakiegoś nerfa.

Swat- Również się zgadzam.

Karzeł- Jest okey, tutaj żadnych zastrzeżeń ja nie mam.

Ninja- Klasa jest naprawdę dramatyczna, tak jak powyżej kolega napisał klasa oprócz pistoletu oraz niewidzialności nic nie ma. Myślę, że klasa powinna dostać może insta z pistoletu bądź natychmiastowe zabicie z kosy.

Jest to mój punkt widzenia jeżeli chodzi o przedstawione klasy.

Pozdrawiam: Suicide

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Minseo    0

Yedy, chodzilo mi o to, ze Ninja jest za slaby, a nie zeby go nerfic xD... Medyk moim zdaniem jest broken bo postawisz pod soba 3 apteczki i worth it niezniszczalny jestes. Ostatnio wystrzelilam 4 magazynki ak w takiego medyka zadajac 670 obrazen w 40 hitach, a medyk nadal stoi.. U alchemika chodzilo o to, aby po prostu jakos naprawic te miny, czy cos (no moze jak to jest specjalnie to nie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lowit    0

Temat mocno naciskający na dyskusje. Wszystkie klasy wypadałoby jakoś zrównoważyć i nie przesadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Minseo    0

Jezeli nie macie zamiaru tego nerfic to chociaz usunac klasu typu izaak czy motyl bo to naprawde jest smieszne co sie dzieje na serwerze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi