Skocz do zawartości
hasekyt

Odwolanie

11 odpowiedzi w tym temacie

hasekyt    0

Odwolanie max.play CodMod

Wzór odwolania :

1Moj nick:Freko dawniej (Mortem)

2Moje steam Id :STEAM_1:0:430846483

3Link do sourceban:https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&searchText=Mortem&Submit=Szukaj

4Data zdarzenie : 6 listopad

5Opis zdarzenia : Gralem i znikad dostalem bana 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hasekyt    0

Czekam juz 2 dni na rozpatrzenie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    226

Jakiego masz dostawcę internetu? Z tego co widzę to na te IP było wiele banów po prostu i dostałeś za duplikat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hasekyt    0

Dostalem 1 bana ale ok to dostane tego unbana bo kurde juz z 4 dni czekam a mam vipa a ban za blad konsoli wiec poco sie pytasz o dostawce interntu zamiast mnie odbanowac za blad konsoli nawet Yedy ci to potwierdzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    226

Skąd mam mieć pewność, że faktycznie jest taka sytuacja, że jest po prostu kolizja adresu IP a nie, że to faktycznie twoje multikonto. Także czekam nadal na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hasekyt    0

To bylo tak ze gram se normalnie i nagle ban a yedy mnie spytal jak cos to yedy to admin to ja go spytalem za co dostalem bana a on czek to ja czekam napisal mi pozniej czy uzwalem multikonta a ja tylko 1 sie pomylilem i na mojim 2 koncie wbilem na server na jakies 10 min i pozniej zminilem to on mi powiedzial ze to mi konsola dala bana przez pomylke za multikonto to go spytalem czy mnie odbanuje on na to ze on niemozesz mnie odbanowac jak mnie konsola zbanowala i wyslal mnie na forum a tera mam podawac jakiegos dostawce internetu to ja juz tego nierozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hasekyt    0

Dostane juz kurde wkoncu unbana czekam juz z 2 tyg

a to ban przez blad konsoli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    351
W dniu 20.11.2018 o 19:26, CamerDisco napisał:

Jakiego masz dostawcę internetu?

W dalszym ciągu czekamy na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RuskiKamil    0

Jako zarząd serwerowni nie masz prawa żądać od niego takich danych.

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Zgodnie z art. 99 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, rozporządzenie wchodzi w życie 20 dnia po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, a będzie stosowane od dnia 25 maja 2018 r.

Kolejne pytanie, które wymaga odpowiedzi, brzmi: „kogo dotyczy RODO?”. Trzeba mieć świadomość, że wdrożenie tego rozporządzenia to ważne wydarzenie nie tylko dla przedsiębiorców, ale też konsumentów. RODO w praktyce bowiem nakłada szereg obowiązków na firmy przetwarzające dane osobowe, a równocześnie oddaje w ręce klientów liczne prawa, pozwalające im zadbać o swoją prywatność.

teraz na chodzi mnie takie pytanie...

Jesteś zarządcą a nie znasz podstawowych praw, łamiesz prawo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    226

Świetnie, w takim razie jeśli jest brak zainteresowania tematem przez autora i brak informacji, które mogą po prostu pomóc w rozwiązaniu problemu to odwołanie odrzucam, bo jestem zarządcą jak to stwierdziłeś i tak mogę.

btw. dostawca internetu, w tym przypadku chodziło mi bardziej o typ internetu mobilny/współdzielony etc, jest to raczej informacja, która nie pozwala zidentyfikować konkretnego człowieka na jej podstawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    351
1 godzinę temu, RuskiKamil napisał:

Jesteś zarządcą a nie znasz podstawowych praw, łamiesz prawo!

ISP to nie jest personally identifiable information i możesz sobie kopiować teksty z komputronika i wyglądać na oczytanego, ale jeżeli jeszcze raz rzucisz w nas oskarżeniami o łamaniu prawa i znowu na publicznym udowodnię ci, że są bezpodstawne, to wyproszę cię z forum.

OPa proszę o kontakt na PW do mnie i @CamerDisco gdyby jednak zdecydował się współpracować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej