Skocz do zawartości
Szaman

FFa

2 odpowiedzi w tym temacie

Szaman    11

Serwer strasznie laguje dało by zresetować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shroud    8

+1 rangi nie działają , nie którzy nie mogą wejść na serwa jest około 12 osób i pokazuje że sloty zajęte , adminów nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1. Nick na steam:  SKT Snajper 2. SteamID:  STEAM_1:1:191099416 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play?                                                                                                   Tak Dołączyłem  4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam?                                                                     Najprawdopodobniej Tak  5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum?                                                                            Tak Jak najbardziej    Od siebie dodam prosił bym o dostęp do waszych serwerów. Dostałem polecenie od kolegi ze fajna serwerownia i chciał bym dołączyć do tej społeczności  
    • 1.Nick na Steam: wixa1337 2.SteamID: 76561198874821222 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play? (tak/nie): TAK 4.Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam? (tak/nie): Tak 5.Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum? (tak/nie): Tak
    • 1. Nick na steam: YourFefe 2. SteamID: 217517527 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play? (tak/nie): Tak 4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam? (tak/nie): Tak 5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum? (tak/nie): Tak
    • 1. Nick na steam :stylishG 2. SteamID: STEAM_0:0:458292812 3. Czy dołączyłeś/aś do grupy steam Max-Play? (tak/nie): Tak 4. Czy połączyłeś/aś konto na forum ze swoim kontem Steam? (tak/nie): Tak 5. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem serwerów i forum? (tak/nie): Tak   nie mogłem dolaczyc na serwer bo cos wyskoczyło...
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej