Skocz do zawartości
Aceik

Podanie o admina

1 odpowiedź w tym temacie

Aceik    0

1. Twój nick oraz SteamID: nick w cs to ♥ steam id: STEAM_0:1:9718282

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:https://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20848

3. Twój wiek: 15

4. "Dlaczego ty?": ponieważ utrzymuje przyjacielskie relacje z graczami i sie z nimi dogaduje. Słyszałem wiele opini w ostatnim okresie,
że powinienem złozyć podanie wiec jestem 🙂 Poza tym wydaje mi się, że na serwerze jest mało adminów. Mam nieprzyjemne wspomnienia
z przeszłości ; otóż przez mikrofon mówiłem niestosowne rzeczy , jednak po banie i po dłuższej przerwie myślę, że dorosłem i dogadamy się:)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, udzielam się bardzo

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 15 do 22 Myślę, że gram dużo co widać po mojej aktywności na glstatsx

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem na surfie w cs 1.6 oraz na ts . znam komendy SM

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiście, że tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście, że tak

Mozna uzasadnienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej