Skocz do zawartości
RuskiKamil

[Skarga][Arena 1v1 #2] Камиль ツ

7 odpowiedzi w tym temacie

RuskiKamil    0

1. Twój nick: Камиль ツ
2. Twój Steam ID :  STEAM_0:0:194987482
3. Nick osoby, która złamała regulamin : lordyabol
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin : BRAK
5. Data zdarzenia : 12-08-18 22:56
6. Powód skargi : Brak uzasadnionego bana, i dowodów z twojej strony, czekam na te rzekome wysyłanie reklamy cheatów :))
7. Dowody:
 04114415431920706468.png

Nie zamierzam wracać więcej na wasz serwer, mam 5k godzin i nie pozwolę sobie aby ktoś mnie tak traktował nie przedstawiając żadnych dowodów 🙂

dzięki adminku za bana z pupy, szkoda ze tak spinbotów na serwerze nie banujecie jak normalnych graczy

CZEKAM NA DOWODY

SKARGA SŁUSZNA.

Edytowane przez Lord Yabol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    357
12 minut temu, RuskiKamil napisał:

CZEKAM NA DOWODY

Ależ proszę bardzo:

https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6278

i w historii nicków:

3- AIMWARE.NET -

12 minut temu, RuskiKamil napisał:

Nie zamierzam wracać więcej na wasz serwer,  

I dobrze, nie chciałoby mi się banować twoich multikont.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RuskiKamil    0

Odpowiem ci na to tak :

- AIMWARE.NET -0d 00:28:58h2018-02-11 19:03:38

w tym dniu był używany ten nick, dostałem bana na serwerze, gdzie go nie reklamowałem, to że jesteś tutaj kimś nie znaczy że możesz mi dawać ostrzezenia za prowokacje XDDD

nie otrzymałem żadnego bana wcześniej

dałeś mi bana wczoraj za rzekome reklamowanie czitów hahahaha

wytłumacz mi to, skoro nie było nic na tym serwerze, czekam.

Zbanowałeś mnie wczoraj bo wszedłem pograć XDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    357
2 minuty temu, RuskiKamil napisał:

Odpowiem ci na to tak :

w tym dniu był używany ten nick, dostałem bana na serwerze, gdzie go nie reklamowałem, to że jesteś tutaj kimś nie znaczy że możesz mi dawać ostrzezenia za prowokacje XDDD

nie otrzymałem żadnego bana wcześniej

dałeś mi bana wczoraj za rzekome reklamowanie czitów hahahaha

wytłumacz mi to, skoro nie było nic na tym serwerze, czekam.

Zbanowałeś mnie wczoraj bo wszedłem pograć XDDDD

Można pełnymi zdaniami i po polsku?

Bany SB są dzielone między wszystkimi serwerami MP. Wszedłeś na arenę #2 z reklamą cheatów w nicku i dostałeś bana, więc cała sieć jest dla ciebie off limits.

Twój profil na steamie i spam na grupie sprawiły, że zacząłem podejrzewać, że sam masz cheaty. Dowodów na to w hlx nie znalazłem, znalazłem natomiast reklamę ww. w nicku i za to dostałeś bana.

Warna otrzymałeś za swoją postawę, tj. pogardliwe teksty w stosunku do mnie i sieci, kiedy tak naprawdę jedyną osobą która złamała tutaj regulamin jesteś ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RuskiKamil    0

PISZĘ DO CIEBIE PO POLSKU!

NIE WCHODZIŁEM NA WASZ SERWER Z REKLAMĄ CZITÓW W NICKU! CZŁOWIEKU UŻYWASZ SZARYCH KOMÓREK?

SPAMIŁEM NA WASZEJ GRUPIE BO BYŁO DWÓCH SPINBOTERÓW, NIE MOJA WINA ŻE MACIE SERWER W PUPIE :C

ZAZNACZYŁEM CI KIEDY BYŁ UŻYWANY TEN NICK, BO WIDZĘ PROBLEMY Z WZROKIEM.

62140288495673796624.png

GRAŁEM NA TYM NICKU PRZY ADMINIE, NIE BYŁO SPRZECIWU

WIĘC WYTŁUMACZ MI PO POLSKU

DLACZEGO DAJESZ BANA 10 MIECHÓW WSTECZ?

DOSTAŁEM BANA WCZORAJ ZA TO ŻE REKLAMOWAŁEM CHEATY?

ZOBACZ JAKI NICK MIAŁEM Z DATĄ CZYLI BAN ZA WCZORAJ

DZIĘKUJE NIE POZDRAWIAM.

CIEKAWE CO TERAZ WYMYŚLISZ

Twój profil na steamie i spam na grupie sprawiły, że zacząłem podejrzewać, że sam masz cheaty.

ŻENADA! CZŁOWIEKU WOŁAM ADMINA Z DOPISKIEM CHEATER NA SERWERZE POTRZEBUJE ADMINA A TY WYJEŻDŻASZ Z TYM ŻE SAM CHEATUJĘ?

ZACZNIECIE W KOŃCU DBAĆ O TEN SERWER?!

NIE DA SIĘ NORMALNIE POGRAĆ PRZEZ MŁODZIKÓW NA SPINBOTACH, SUPER ADMINISTRACJA :)))

NAPISAŁEM WSZYSTKO Z DUŻEJ, MOŻE W KOŃCU ZROZUMIESZ! 🙂 

Edytowane przez Lord Yabol
interpunkcja, gramatyka, spacje, wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    357

Zamykam bo to bicie głową w ścianę.

Za trochę ktoś inny z zarządu wyda ostateczny werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    226

Skarga odrzucona, nie widzę podstaw ku odbanowaniu, może jeśli wyraziłbyś jakąś skruchę, ale w twoim przypadku jest nawet odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1. Twój nick oraz SteamID: GHOSTMANE ,STEAM_0:0:455265886 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=21184 3. Twój wiek: 16 lat. 4. "Dlaczego ty?": Jestem na serwerze codziennie chciałbym pomóc serwerowi w rozwoju, chciałbym aby na serwerze panował porządek i czas miło mijał. Jestem kulturalną osobą i myślę że nadawał bym się na Admina na tym serwerze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: tak  i korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Wieczornych i w nocnych. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
    • Zapomnialem o tym wspomniec. Fps_max mam na 0 a ustawienia na minimum lacznie z renderowaniem wielordzeniowym gdyz to u mnie nic nie zmienia. ( Moglbys look na moje podanie)?
    • Sprawdź czy nie masz lockniętych fps komendą fps_max a potem rzuć okiem na ustawienia. Powinieneś mieć opcję multicore rendering (pewnie po polsku renderowanie wielordzeniowe albo coś w ten deseń) w ustawieniach wideo. Musi być enabled, inaczej Source będzie tańczył makarenę w 20 fps bo wykorzystuje tylko jeden core.
    • Gra: CS : GO  Speccy: Intel core i7 4790 8GB ram Win 10 (brak GPU) Opis problemu: Witajcie. Czy to mozliwe ze w cs na tak dobrym procku mam tylko 60 fps? Na minimum zwlaszcza? Najczesciej spada do 30. Moj znajomy na i5 bez GPU i 8 gb ram ma 90 ;p, Probowalem tymi komendami autoexeci rozne aktualizacje sterow unpark cpu ale nic nie pomaga. Dzieki . Milego wieczoru. Hej
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej