Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
play

nie dostałem vip-a

Recommended Posts

Witam.   Chciałem zgłosić, że nie dostałem vipa, gdyż podczas kupowania zostałem kicknięty przez admina frosty za afk.   Kod zwrotny mam mogę podać na pw ze względu na to, że ktoś może go wykorzysta.

Hej, wyślij kod zwrotny do mnie na PW.

Poza tym admin musiałby mieć timing co do milisekund, bo mniej więcej tyle trwa obsługa zapytania odnośnie sprawdzenia kodu i dodania VIPa, poprawnie próbowałeś go aktywować na serwerze?

W przypadku VIPa na 7 dni wpisujesz na czacie: /vip7 KOD

W przypadku VIPa na 30 dni wpisujesz na czacie: /vip30 KOD

1 godzinę temu, CamerDisco napisał:

Hej, wyślij kod zwrotny do mnie na PW.

Poza tym admin musiałby mieć timing co do milisekund, bo mniej więcej tyle trwa obsługa zapytania odnośnie sprawdzenia kodu i dodania VIPa, poprawnie próbowałeś go aktywować na serwerze?

W przypadku VIPa na 7 dni wpisujesz na czacie: /vip7 KOD

W przypadku VIPa na 30 dni wpisujesz na czacie: /vip30 KOD

Odblokuj komunikację

A możesz na steam bo jestem na fonie

Nie, musisz użyć Prywatnej Wiadomości na forum, bez problemu możesz to zrobić na telefonie.

A tutaj 

Camer

Zamykam z powodu spamu, dostałeś jasną instrukcję jak należy postąpić w tej sytuacji. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...