Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Repcak

Usuniecie long jumpa i wlaczenie fall dmg

Recommended Posts

Sa to typowe "perki" z rpg moda, a to jest jednak zwykly surf combat. Irytujace jest ciagle przedluzanie mapy robiac bh w jailu/po mapie. Nawet nie trzeba potrafic zbytnio surfowac, bo nie ma fall dmg. Takze wnosze sugestie o te zmiany : )

Jakiego long jumpa ?

Fall damge - nie.

Chodzi mu pewnie o auto bh 

17 minut temu, Repcak napisał:

Irytujace jest ciagle przedluzanie mapy robiac bh w jailu/po mapie.

Wystarczy zgłosić administracji. Nie widzę więc z tym problemu.

17 minut temu, Repcak napisał:

Nawet nie trzeba potrafic zbytnio surfowac, bo nie ma fall dmg.

O to chyba chodzi? To jest cała "magia" tego trybu. 

Zdecydowanie na nie. 

Long jump jest indywidualną opcją do wybrania za pomocą loli, nikt nie ma go "na start", więc nie wiem w czym problem. Co do przedłużania wystarczy zgłosić to do odpowiednich ludzi, jest przecież punkt w regulaminie mówiący o takowej sytuacji.

Fall Dmg też nie zostanie usunięte, nie wiem czy wiesz, ale jeśli nie ma wody to nawet na głupią wieże sie nie dostaniesz, bo zginiesz. Twoje propozycje są, delikatnie mówiąc bez sensu. Sam Surf Combat ma to do siebie, że abh oraz fall dmg musi być, bo inaczej rozgrywka nie była by taka przyjemna jak jest.

Coz na LoSie nie bylo tych udziwnien i nikt nie narzekal, wiec nie wiem czy propozycje takie bez sensu, ale wszystko zalezy od tego co kto lubi. Chodzilo glownie o auto bh, ktore ja nazywam long jumpem : P. W kazdym razie dzieki za rozpatrzenie sugestii.

Jestem za zdaniem repcaka żeby fall dmg pojawił się na serwerze 

Gram trochę na tym serwie i stwierdzam że fall dmg powinien zostać właczony, a lola w ogóle usunięta, która psuje tylko grę :/

hehe good luck.

Usunąć hp z loli i zostawić fall dmg tak jak jest

Edited by ZimnyFrozen

Jak najbardziej powinni usunąć lole, ale serverów z fall dmg jest bardzo dużo i wydaję mi się że jeżeli gracze grają tutaj to tylko dlatego że nie ma tego fall dmg.

1 minutę temu, Codek napisał:

Jak najbardziej powinni usunąć lole, ale serverów z fall dmg jest bardzo dużo i wydaję mi się że jeżeli gracze grają tutaj to tylko dlatego że nie ma tego fall dmg.

Srednia 13 to mega duza liczba nie jest.

Nie znam dobrego polskiego surf combata, ktory nie jest rpg z fall dmg.

3 minuty temu, Repcak napisał:

Srednia 13 to mega duza liczba nie jest.

Nie znam dobrego polskiego surf combata, ktory nie jest rpg z fall dmg.

Dodanie fall dmg wyjdzie serverowi na minus, to tylko moje zdanie. Rozgrywka stanie się nudna wszyscy będą kampic, nie będzie juz tak dynamicznie. 

Kampic to by musieli na spawnie, bo z fall dmg troche trudno bedzie im robic bh wiec zostanie skill surfa, ktory jak wiadomo na naszym comabcie jest dosc smieszny. Wiec albo zostana na spawnie, albo spotkaja sie z 90% ludzi w jailu. No albo zripuja po starcie rundy

no i kto będzie tu chciał grać jak cały czas będzie w jailu

3/4 map jest bez wody btw

Wszystkie najczesciej grane wode maja, surfowac bez dostania dmg to nie jest problem. To raczej ograniczenie dla skaczacych malp z 2000m

Dla większości przyzwyczajonych graczy na serverze fall dmg będzie problemem. Nwm po co zmieniać coś co działa dobrze, już hlx zmieniliście i jest jak jest

Odkop i dyskusje w threadzie, który zdechł w 2017 to prawie nekrofilia. 

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Announcements

• Create New...