Skocz do zawartości
Kazayuki

Propozycje map na serwer.

35 odpowiedzi w tym temacie

Szaman    6

Jeśli nawet zrobimy ankiete to I tak z pewnością większa ilość ludzi zadecyduje żeby nie wyrzucać tej mapy. Nawet jak byśmy zrobili to potajemnie to byśmy zauważli oburzenie wśród społeczności. Ale jak byśmy usunęli może na jakoś krótki okres czasu to może zapomnieli by o niej. Ale to ryzyk fizyk. Trudno powiedzieć a tym przypadku co zrobić bo to tylko jedna mapa. Możemy spróbować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    100
4 godziny temu, Gromek napisał:

W takim razie najlepiej zrobić publiczną ankietę i niech wszyscy zdecydują. 

Kiepski pomysł, na forum gracze w większości nie wchodzą i istnieje duża szansa, że nigdy nie wejdą. Nie będzie możliwości, żeby to było sensowne i wynik miałby rzeczywiście jakąś wartość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    213
Cytat

A jeżeli miałabyś racje i jakimś cudem uciekłoby 50% serwera, to zawsze można ją przywrócić.

To, że 50% odejdzie to nie oznacza, że po przywróceniu jej te 50% wróci, z racji, że mogą się zadomowić na innym serwerze.

Niestety, ale nie planuję przeprowadzić takiego eksperymentu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście mogę wtrącić swoje trzy grosze, że mapa wcale nie jest niezbalansowana jeśli chodzi o respy (każda strona ma 1 :D), jak i również imo nie ma znaczenia, po której stronie grasz. Jesteś lepszy ? Wygrasz, masz więcej farta ? Wygrasz (gra bez farta ***** warta, jak to mawiają). Po prostu trzeba się pogodzić z tym, że niektórzy mapę ogarniają lepiej, niektórzy gorzej. Jeśli mogę dać (niektórym z was) radę to może zacznijcie stosować inną taktykę na tę mapę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    100
Godzinę temu, JestemWojtek napisał:

Osobiście mogę wtrącić swoje trzy grosze, że mapa wcale nie jest niezbalansowana jeśli chodzi o respy (każda strona ma 1 :D), jak i również imo nie ma znaczenia, po której stronie grasz. Jesteś lepszy ? Wygrasz, masz więcej farta ? Wygrasz (gra bez farta ***** warta, jak to mawiają). Po prostu trzeba się pogodzić z tym, że niektórzy mapę ogarniają lepiej, niektórzy gorzej. Jeśli mogę dać (niektórym z was) radę to może zacznijcie stosować inną taktykę na tę mapę ?

Całkiem zabawne i nic niewnoszące do tematu dodawania/usuwania map. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrk    0
14 godzin temu, ZosiazMarsa napisał:

Całkiem zabawne i nic niewnoszące do tematu dodawania/usuwania map. 

W pewnym sensie to argumentuje, dlaczego należy banana zostawić. 

Ja bym banana grał, gdyby nie to, że wersja, która jest na serverze, to wersja banana, na której żaden profesjonalny gracz nie chciał grać, bo przewaga CT jest tak ogromna, że aż żal pupek ściska xD Najnowsza wersja banana, ta aktualna z inferno jest najbardziej zbalansowana i taką mapkę, zagrać by się mogło. 

PS: dejcie am_towers2 i am_towers. Obie nawet fajne jeśli chodzi o umiejętności strzeleckie, a na tej pierwszej można skanować z respa od razu przez sciane jak sie ma dobrego spawna xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    100
Teraz, mrk napisał:

W pewnym sensie to argumentuje, dlaczego należy banana zostawić. 

Ja bym banana grał, gdyby nie to, że wersja, która jest na serverze, to wersja banana, na której żaden profesjonalny gracz nie chciał grać, bo przewaga CT jest tak ogromna, że aż żal pupek ściska xD Najnowsza wersja banana, ta aktualna z inferno jest najbardziej zbalansowana i taką mapkę, zagrać by się mogło. 

PS: dejcie am_towers2 i am_towers. Obie nawet fajne jeśli chodzi o umiejętności strzeleckie, a na tej pierwszej można skanować z respa od razu przez sciane jak sie ma dobrego spawna xD

Myślę, że i ja, i Camer podaliśmy najważniejsze argumenty, które przemawiają za tym, aby mapa została na serwerze, mimo że osobiście jej nie lubię. Kiedyś dawałam w propozycjach map na serwer nowego banana - zdaje się, że zaraz po tym jak mapa została zmieniona na oficjalnych serwerach, natomiast nie spotkało się to z zainteresowaniem.

Ps. Prawie śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, ZosiazMarsa napisał:

Kiedyś dawałam w propozycjach map na serwer nowego banana

Nowy banan crashował serwer i sprawiał problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrk    0
W dniu 13.10.2018 o 09:43, ZosiazMarsa napisał:

Ps. Prawie śmieszne.

Ktoś tu gra poważną nieśmieszną osóbkę. Takie coś było popularne siedem lat temu, potwierdzone info.

W dniu 13.10.2018 o 14:33, JestemWojtek napisał:

Nowy banan crashował serwer i sprawiał problemy.

który dokładnie? Nie chodzi o najnowszy banan, jakakolwiek jego wersja, nie ta, która jest obecnie. Ona jest niegrywalna totalnie. To w zasadzie przez nią wycofano inferno całkowicie z puli map turniejowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    291

https://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=maps&game=csgo

Myślę że tym można zakończyć to całe wróżenie z fusów i teksty o "niegrywalnym bananie".

W dniu 13.10.2018 o 09:43, ZosiazMarsa napisał:

Kiedyś dawałam w propozycjach map na serwer nowego banana - zdaje się, że zaraz po tym jak mapa została zmieniona na oficjalnych serwerach, natomiast nie spotkało się to z zainteresowaniem.

Ba, mieliśmy nawet gotowego nowego banana i wrzuconego do mapcyklu, iirc po jakichś 20 minutach gry wywalał serwer i wciąż nie wiadomo dlaczego.

Offtopy i osobiste wycieczki tym razem nie zostaną nagrodzone, ale czujcie się ostrzeżeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi