Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Velture

[SPRZEDAM] Mercedes cl600 V12 quatro turbo (c215)

Recommended Posts

Mam do sprzedania mercedesa C215 (cl600) z 'lekko' zmodyfikowanym silnikiem quarto turbo o mocy ponad 650KM.

Kolor czarny metalic, rok produkcji 2006. Pojemność 5.8 litra V12 z dorzuconymi 4 turbosprężarkami i wystrojony na ponad 650KM.

Zdjęta blokada elektroniczna prędkości - znaczy pojedziesz ile dasz radę a nie fabryczne zblokowane 250km/h.

Zadbany, 2gi właściciel, garażowany itd. Full opcja.

Przebieg udokumentowany 213tyś.

Andrzej tak o czołg nie dbał jak o żonę.

Cena 55 tyś.

Osoby zainteresowane zapraszam na PW. Potem telefonicznie.

Nie bawię się w smsy ani w negocjacje. Cena ostateczna a stan auta igła na pytania o spalanie nawet nie mam zamiaru odpowiadać. Pali ile wlejesz.

Okolice warszawy (tzn. mazowieckie).

W pakiecie komplet opon letnich na felgach 19 calowych AMG oryginalnych. Do tego zimówki 18 cali oryginalne mercedesowskie + dojazdówka.

Edited by Velture

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Topics

• Obvious multihack, permaban'd. @GrandFather   Współczuję, że rozpisałeś całe to demo, bo obejrzałem tylko pierwsze 6 minut i wiedziałem że ma aima i walla.   Zamykam.
    • 1. Twój nick:SZYPKI GRACZ 2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:511704777 3. Nick osoby, która złamała regulamin:Matthias 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin:STEAM_0:1:512211110 (sid podał mi Wolfiee) 5. Data zdarzenia:18-08-2019 16:44 mapa Mirage 6. Powód skargi:Cheatowanie 7. Dowody: Demko z GOTV + rozpiska demka 8:41 - Nie wiedział jak wychylić na jungle wcelowaną, to pomógł sobię modelem. 9:13 - Brak jakeigo kolwiek infa o kanapce, mimo to na nia wychyla, gdzie wcześniej tak się nie dzieje, było tylko info "że ma mało hp, brak słowo klucz "kanapka"" 10:15 - Wychylenie na model, wcześniej strzelał przez smoke i dokładnie wiedział gdzie znajduję się wychylenie na schody, a teraz nie? (18:04 przykład)  12:20 - Wychylenie na kosie na cara, czego wcześniej nie robił i patrzał przez scianę czy CT biegnie na shorta. 16:45 - Wcelowanie się w model Ct, może przypadkiem, a może nie + lekkie jechanie po nim. 17:52 - Nienaturalne patrzenie na ścianę na pałacach, zeby zobaczyć gdzie są i ile jest przeciwników. 20:19 - Dokładnie wie gdzie są przeciwnicy i czeka na tego, az wychyli na drabinie, a po czym z preefire wyszedł na standart. 22:51 - Jechał po modelu i wyszedł wcelowany w pozycję pod schodami. 23:26 - Był w smoke i jecahł prosto po modelu postaci. 24:23 - Mówił później, że mi było widać lufę z broni, chociaż teraz gdy na to patrzę to nie widzę żadnej lufy. 26:02 - Znów jazda po modelu podczas wychylania na schody. 26:05 - Wychylenie z preefire na standart, gdzie nigdy tak nie wychylał. 27:31 - Znów jazda na modele na shorcie przez smoke, po czym był w smoke i zabił connector będąc w smoke i później zabił osobę, która go broni, że jest "czysty" przez smoke. 31:37 - Wyskoczenie z pałaców, na ninje, gdzie nie widział osoby na 2-giej ninjy, było widać model, ale to minimalne piksele, gdzie ludzkie oko nie jest w stanie zobaczyć czy tam ktoś był, precyzyjne wycelowanie w banie przez skrzynke i strzał. Tyle wystarczy mam nadzieję, pozdrawiam Wolfiee, który mówi, że jest czysty :) 
    • W dzisiejszym losowaniu zwycięża TOP2 serwera Only DD2/MIR!     Zapraszam po odbiór skinów na Steamie - invitujcie mnie do znajomych
    • Gracz ukarany, zamykam.
    • +1 Przyjazny i doświadczony gracz. Bardzo aktywny
  • Create New...