Skocz do zawartości
bulbinio20

Podanie na Admina

6 odpowiedzi w tym temacie

bulbinio20    0

1. Twój nick oraz SteamID: Adaś Asayan i STEAM_0:0:147274338

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2215

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Witam,na początku wspomnę o mojej aktywności na serwerze.Gdy mam dużo czasu praktycznie każde chwile przesiaduje i gram,ale to nie było moim powodem do złożenia podania.Bardzo mnie irytują dzieci na serwerze,które nadużywają mikrofonu nie mając wymaganej mutacji i często denerwują inne osoby.Nie zawsze jest admin,który mógłby ogarnąć atmosferę serwera.Nie jestem typem osoby,która od razu zaczyna wyzywać innych tylko staram się kulturalnie zwrócić uwagę gdy ktoś przesadzi bądź nie bedzię przestrzegać regulaminu serwera.Myślę że utrzymuje dobre stosunki z innymi graczami..Myślę,że dobrze bym się sprawdził w roli administratora.Pozdrawiam Serdecznie.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam oraz korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: zależy czasem od 14-16 do 04:00 ale tylko w weekendy w tygodniu od 14 do 21-22

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Pare znam ale musiał bym jeszcze troche ich poznać ale sie naucze od kolegów.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: tak

Edytowane przez bulbinio20
Ponieważ źle skopiowałem SteamID.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas +

aktywność+

miły+

czat+ 

Jedyny minus to skopiowanie z mojego podania podpunktu 4 ale takto jestem na TAK dałbym szanse, i z miła checią pomogę koledze w komendach i nauczę go podstaw :D

Pozdrawiam JaraŚ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SWIRUS    7

Nie podoba mi się to że podanie lekko podobne do mojego. 

Wypowiem się tutaj tylko tak:

1 godzinę temu, bulbinio20 napisał:

"4. "Dlaczego ty?": Witam,na początku wspomnę o mojej aktywności na serwerze.Gdy mam dużo czasu praktycznie każde chwile przesiaduje i gram,ale to nie było moim powodem do złożenia podania."

"6. W jakich godzinach najczęściej grasz: zależy czasem od 14-16 do 04:00 ale tylko w weekendy w tygodniu od 14 do 21-22"

2017-11-25 0d 00:46:48h - Ostatnia poważna sesja na której byłeś

2017-12-09 0d 02:47:21h

2017-12-10 0d 01:45:11h - Tutaj zaczynasz grę, po dwóch tygodniach przerwy. 

2017-11-21 13:40:44 ŚWIRUS KURWA. - Wyjaśnisz to jakoś?

Na tą chwile negatywny

Pograj jeszcze trochę.

Pozdrawiam ŚWIRUS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ploszi    5

No tak srednio to widze. Dzis pierwszy raz widzialem ciebie na serwerze. Pograj jeszcze troche to zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    263

Pograj z nami dłużej na serwerze, daj się lepiej poznać. Wtedy wrócimy do podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    263

podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej