Skocz do zawartości
ScreamFA

"Podanie na admina"

2 odpowiedzi w tym temacie

ScreamFA    0

1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:240634862

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://steamcommunity.com/profiles/76561198441535452/edit

3. Twój wiek: 14 lat

4. "Dlaczego ty?": Ponieważ gdy czasami chcę sobie pograć w grę i wbijam na serwa to siedzi na nim jakieś toksyczne "dziecko" które trolluje lub krzyczy na mikro , a admina brak . Nie wyzywam , jestem miły nie szukam konfliktów ani kłótni .

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Mam mikrofon , lecz bardzo słaby , niczym suszarka . Ale używam go tylko gdy podaje info . A ten Mikrofon jest z firmy "creative" , z kamerki .

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Gram praktycznie we wszystkich godzinach oprócz szkoły bo to akurat priorytet .

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak mam doświadczenie w byciu administratorem , miałem admina na serwerze Surf +RPG , H2K | only mirage i ultra-games mirage , a komendy SM ogarniam na bardzo mocne 8/10 . Chociaż możecie nie uwierzyć . 

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak | Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie : Tak , przeczytałem go 2 razy żeby lepiej go znać .

Było by mi miło gdybym dostał admina , I tak  wiem , że konto pod podanie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    263

Za młody kandydat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej