Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Sign in to follow this  
Lord Yabol

Regulamin Gracza CS:GO Retakes

Recommended Posts


§1. ZASADY OGÓLNE.
1. Regulamin obowiązuje każdego gracza wchodzącego na serwer. Oznacza to, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia NIKOGO z jego przestrzegania.
2. Na serwerze panuje zakaz reklamowania innych stron i serwerów gier.
3. Mikrofon powinien być ustawiony w sposób przyjazny dla uszu innych. Nikt nie chce słuchać trzeszczenia i dźwięków odkurzacza w tle.
    3a. Mikrofonu nie wolno używać, poniżej 15 roku życia i przed mutacją. 
    3b. Używanie mutatorów jest zakazane i może zostać ukarane permmutem.
4. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem zostaną rozwiązywane przez administrację.
5. Zakazuje się podszywania się pod administrację i stałych graczy.
6. Nick gracza musi być czytelny, cenzuralny i możliwy do przeczytania.
7. Spam oraz flood czatu jest karalny.
8. PANUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ REKLAMOWANIA STRON ZWIĄZANYCH Z HAZARDEM CS:GO. JEŻELI REKLAMUJESZ STRONĘ Z JAKĄKOLWIEK GRĄ LOSOWĄ MOŻESZ DOSTAĆ PERMA BEZ OSTRZEŻENIA

 
§2. ZASADY ROZGRYWKI.
1. Zabrania się świadomie używania błędów gry.
2. Rozgrywka na mapie trwa maksymalnie 25 minut.
3. Przygotowanie trwa 3 sekundy a runda właściwa 12. Służą one tylko i wyłącznie do zaplantowania bomby.
4. Spawny są ustawione tak żeby już po rozpoczęciu rundy było co najmniej 5 sekund czasu na podłożenie paki. AFK po tym czasie wyrzuca bombę.
5. Nie plantowanie bomby pomimo braku zagrożenia, specjalnie może zakończyć się karą.
6. Obowiązuje zakaz używania modyfikacji wpływających na rozgrywkę.
7. Zabrania się używania cheatów.
8. Na serwerze panuje obowiązek przestrzegania zasad kultury.
    8a. Wypowiedzi nie powinny zawierać nadmiaru wulgaryzmów.
    8b. Wypowiedzi nie mogą zawierać treści dyskryminujących.
    8c. Zabrania się propagowania treści pornograficznych oraz związanych z nielegalną działalnością.
    8e. Obrażanie uczuć religijnych, seksizm itp. może zostać ukarane permbanem, ban musi jednak zostać poprzedzony ostrzeżeniem. To jest właśnie to ostrzeżenie.
9. Granie na serwerze z wysokim pingiem może zostać ukarane. "Przestań ssać pornuchy" cytując klasyka.
10. Zakazuje się stackowania drużyn.
11. Unikanie walki, uciekanie bez nawet pozorów próby ogrania przeciwnika może zakończyć się karą.
12. Dostawanie/dawanie info przez chociażby TS3 czy Max-Playowego Discorda może zakończyć się karą i dla osoby dostającej i podającej info.
13. W związku z ostatnimi działaniami Valve aby ukrócić działania związane z gamblingiem, zakazuje się reklamowania takowych stron poprzez nick, chat, voicechat czy jakkolwiek inaczej.  


DŁUGOŚĆ KARY W RAZIE ZŁAMANIA WW. ZASAD WYBIERA ADMIN W ZALEŻNOŚCI OD INDYWIDUALNEGO PRZYPADKU


§3. ZASADY ADMINISTRACJI.
1. Administracja ma obowiązek przestrzegania regulaminu oraz egzekwowania go na innych.
2. Administracja jest dla graczy i ma obowiązek czynnego pomagania.
3. Szczegółowy regulamin administracji znajduje się w AdminZone serwera.


§4. Prywatność. (przeklejone z regulaminu forum)
1. Administracja sieci serwerów pod nazwą Max-Play.pl przestrzega przed umieszczaniem przy pomocy któregokolwiek z elementów składowych sieci, swoich danych osobowych, wizerunku lub jakichkolwiek informacji mogących umożliwić identyfikację użytkownika.
2. Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność i konsekwencje spowodowane dobrowolnym umieszczeniem swoich zdjęć lub podawaniem do nich linków oraz za wykonanie jakichkolwiek czynności umożliwiające identyfikację.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za dobrowolne przekazanie osobom trzecim danych umożliwiających identyfikację użytkownika za pomocą któregokolwiek elementu składowego sieci serwerów pod nazwą Max-Play.pl lub poza nimi oraz późniejsze wykorzystanie przez te osoby udostępnionych danych.
4. Dane umożliwiające identyfikację użytkownika, zamieszczone bez jego zgody, zostaną usunięte po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika będącego właścicielem danych.
5. Publikowanie wizerunku lub danych umożliwiających identyfikację użytkownika serwisu Max-Play.pl na innych portalach internetowych bez ich uprzedniej zgody jest zabronione.
6. Zabronione jest podszywanie się pod innych użytkowników.
7. Złamanie tego paragrafu będzie skutkowało permanentnym banem na wszystkie usługi sieci.
8. W celu zgłoszenia naruszenia prywatności należy napisać PW @Smugg i @Aneril.


§5. Zachowanie na forum.
REGULAMIN SERWERA NIE OBOWIĄZUJE NA FORUM - FORUM POSIADA ODDZIELNY REGULAMIN, DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KTÓRYM GORĄCO ZACHĘCAM WSZYSTKICH GRACZY RETAKE I NIE TYLKO. PRZYPADKI KARYGODNEGO ZŁAMANIA REGUŁ PANUJĄCYCH NA FORUM MOGĄ ZAKOŃCZYĆ SIĘ NIE TYLKO WARNEM/BANEM NA  FORUM, ALE RÓWNIEŻ NA SERWERY MAX-PLAY.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Topics

 • Posts

  • Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Pokaż, że zależy Ci na otrzymaniu uprawnień administratora na serwerze, utrzymaj dobrą aktywność i napisz podanie za jakiś czas (2-3tyg.)
  • https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:0:505508174&Submit Nie jest to Twój pierwszy kiedy łapiesz się na blokady za wyzywanie tym i kolejnym razem będziesz w pełni ponosił konsekwencje swoich czynów.   Nie ma mowy o ściągnięciu blokad. Zamykam.
  • Za niedługo podam werdykt 
  • I jak ?   nic praktycznie nie zrobiłem tylko raz napisalem twoja stara i mut na 1 miesiąc ? a chciałbym dawac info w grze
  • 1. Twój nick oraz SteamID: 「Artur」, STEAM_0:1:59383560 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3571 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Gram od jakiegoś czasu aktywnie na serwerze. Aktualnie nie ma tutaj zbyt wielu aktywnych administratorów. Jako admin serwera dbałbym o ład i porządek oraz utrzymywał dobrą atmosferę na serwerze. Jak wiadomo administracja również tworzy opinię serwera, więc z mojej strony mógłbym powiedzieć, że rzetelnie spełniałbym swoje obowiązki oraz sprawowałbym się jak najlepiej by opinia stale rosła w górę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam oraz używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz nocnych. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już administratorem na dwóch sporych serwerowniach. Było to około roku temu lecz nadal posiadam wiedzę oraz doświadczenie które mogę wykorzystać i tutaj. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę do grupy oraz połączyłem swoje konto steam. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak oczywiście.
×
×
 • Create New...