Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Recommended Posts

Widzicie glitcha - pisać tutaj. Będzie fixnięte jak tylko nasza armia tresowanych małp przed komputerami znajdzie problem i go usunie.

Edited by Lord Yabol

W komendzie !guns gdy zmienimy  pistolet po tt na inny niż po ct to automatycznie po 1 rundzie  nim zagranym, pistolet po tt zmienia się na ten co jest w ct.

Edited by fejmek

Komenda: !admins pokazuje zły link
!mapy nie działa

!radio nie dziala
nie wiem czy to ma tak być ale !rank działa tylko pod' / '

Edited by fejmek

Niestety ale pod komenda !guns  nie ma CZ-75

Respy na Cache są jeszcze z tego starego, przez co na BS B są 3 miejsca gdzie model postaci TT się blokuje o niewidzialne piksele.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Topics

• Na dzień dzisiejszy podanie odrzucam. Pokaż, że zależy Ci na otrzymaniu uprawnień administratora na serwerze, utrzymaj dobrą aktywność i napisz podanie za jakiś czas (2-3tyg.)
    • https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1:0:505508174&Submit Nie jest to Twój pierwszy kiedy łapiesz się na blokady za wyzywanie tym i kolejnym razem będziesz w pełni ponosił konsekwencje swoich czynów.   Nie ma mowy o ściągnięciu blokad. Zamykam.
    • Za niedługo podam werdykt 
    • I jak ?   nic praktycznie nie zrobiłem tylko raz napisalem twoja stara i mut na 1 miesiąc ? a chciałbym dawac info w grze
    • 1. Twój nick oraz SteamID: 「Artur」, STEAM_0:1:59383560 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: https://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3571 3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Gram od jakiegoś czasu aktywnie na serwerze. Aktualnie nie ma tutaj zbyt wielu aktywnych administratorów. Jako admin serwera dbałbym o ład i porządek oraz utrzymywał dobrą atmosferę na serwerze. Jak wiadomo administracja również tworzy opinię serwera, więc z mojej strony mógłbym powiedzieć, że rzetelnie spełniałbym swoje obowiązki oraz sprawowałbym się jak najlepiej by opinia stale rosła w górę. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam oraz używam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz nocnych. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już administratorem na dwóch sporych serwerowniach. Było to około roku temu lecz nadal posiadam wiedzę oraz doświadczenie które mogę wykorzystać i tutaj. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play i czy połączyłeś swoje konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należę do grupy oraz połączyłem swoje konto steam. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak oczywiście.
  • Create New...