Skocz do zawartości
iLLegal

[Odwołanie] [Cod Mod] iLLegal

2 odpowiedzi w tym temacie

iLLegal    0
Napisano (edytowane)

1. Twój nick:  iLLegal CSGO-SKINS.COM
2. Twój Steam ID:   

STEAM_1:0:54127338

3. Link do sourcebans:  http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=iLLegal&advType=name

4. Data zdarzenia:  01-04-18 21:37
5. Opis zdarzenia:  Odwołuje się od tego 2tyg bana. Został on niesłusznie nadany.  Już wczoraj się rozpisałem na forum, chyba wystarczy ( Pisałem po prostu prawdę jak było i nie potrzebnie zareagowałem agresją gdy mogłem napisać to na spokojnie ) . Dodam że tam obrazy nie było. Przekleństwa zostały oznaczone  gwiazdką ( * ).. I moje pytanie. Co ma Forum wspólnego do gry na serwerze? Proszę o usunięcie 2 tygodniowego bana.  I przywrócenie tego co był przedtem czyli ( 5 godzin ) .Dlaczego koloswyy ( czy jakoś tak ) nie dostał bana  tego samego dnia za bugowanie graczy w ścianie za pomocą teleportacji? Admin wtedy był Furnick i mu jakoś bana nie dał, tylko Mi. Bo to właśnie przez niego była spina, powiedziałem kilka słów na niego żeby tak nie robił itd, to dopiero jak 8-9 razy zbugował gracza w tym mnie 4 razy w ścianie, to wtedy napisał na czacie że nie buguje już i po chwili wszedł admin i mnie nagrodził banem.   Dzięki pozdrawiam :) 

Edytowane przez iLLegal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smugg    46

Jako że na bany od zarządu odpowiada Zarząd+ to pozwoliłem sobie skasować poprzedni znajdujący się tutaj post, którego autorem nie była osoba reprezentująca zarząd.

 

Wracając do tematu, poprzedni ban na 5h został nadany przez admina i zdążył on już wygasnąć. Odnosząc się do bana na 2 tygodnie - staramy się utrzymywać względną kulturę  pośród graczy zarówno na serwerach i na forum. Jeżeli ktoś po otrzymaniu krótkiego bana piszę odwołanie w tonie pretensjonalnym, wulgarnym oraz prowokacyjnym to w większości przypadków jedynie potwierdza iż nadany ban był słuszny i taka osoba powinna chwile 'odpocząć i ochłonąć' od przebywania z innymi graczami na jednym serwerze, tak aby nie wyładowywała swoich frustracji na bogu ducha winnych osobach (lub ich rodzinach).

 

Podsumowując, jako iż jest to pierwszy ban/przewinienie warunkowo  go uchylam, oznacza to iż w przypadku następnej kary, zostanie do niej dodatkowo doliczne 14 dni.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości, zostawiam otwarty temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×