Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie chciałbym się postarać o opiekuna serwera  [ 1vs1 ARENA #1 ] [ 44 sloty ]

Dlaczego akurat ja ?

- ogarnięty 

- dziennie na serwerze od pon-pt >17/18 godz do 21/22 godz Weekendy mogę nawet cały dzień siedzieć :) 

- spokojny 

- umiem dość do porozumienia 

Sam jestem administratorem ale strony na FB ale jeżeli ktoś jest ciekawy jaka to strona to wbijać na mój profil :D 

Jeżeli będzie trzeba na serwerze opiekuna to dam paru osobom kontakt do mnie tel,Fb i nie tylko :D NA WYPADEK JAK BY MNIE NIE BYŁO ;) to mogę przyjść i zrobić porządek po prostu zadbać o serwer 

mam przegrane 3h wiem może być to mało no ale to nie problem :D nabije się  

jeżeli jakiś informacji nie podałem to walcie śmiało ;) 

POZDRAWIAM SERDECZNIE KOMDI

Nie posiadamy rekrutacji na opiekuna, można na niego jedynie awansować ze stanowiska admina.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...