Jump to content

Zarejestruj się już teraz aby otrzymać dostęp do wszystkich możliwości. Po zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć własne tematy, odpowiadać w już istniejących tematach, dawać punkty reputacji innym użytkownikom, wysyłać prywatne wiadomości, postować aktualizacje statusu, ustawić własny profil i wiele więcej. Jeśli już masz konto zaloguj się tutaj - w przeciwnym wypadku utwórz nowe konto - za darmo, już dziś!

Magik100

Odwolanie 100procent [ v ] FFA

Recommended Posts

1. 100procent [ v ]
2. STEAM_1:1:419108728
3. https://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:419108728&advType=steamid&Submit
4. 22.12.2018 11;11
5. Nie wiem w sumie jak to opisac, najsmieszniejsze jest w tym wszystkim to ze ban dany nie wiadomo na jakiej podstawie. Staty 10;0 czy 11;0 to znak by dac komus bana ? alez skad Naperon to sypie banami jak iluzjonista kartami z rekawa 😉

Pozdrawiam

Przepraszam za zwłokę. Przegapiłem to gdzieś.

@Naperon opisz proszę

Dokładnie nie pamiętam na jakiej mapie to było , ale bez powodu bana nie dostałeś. @FarQ  jakbyś mógł zobaczyć demko to wszystko będzie jasne.

Edited by Naperon

Dopiero po 2 stycznia będę miał możliwość obejrzenia demka

Do 2 stycznia to to demko wyparuje, postaram się dzisiaj rzucić okiem.

W dniu 27.12.2018 o 11:07, Naperon napisał:

Dokładnie nie pamiętam na jakiej mapie to było , ale bez powodu bana nie dostałeś.

Brak umiejętności wpisania powodu poprawnie + kompletne olanie faktu, że w SB jest burdel przez świetny format + brak chęci żeby obejrzeć demo z mapy, brawo.

Replaynąłem mapę od momentu kiedy OP wszedł do jego perma i nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego dostał bana. Czat czysty, voice czysty, fragi na enemy za darmo.

Proszę @FarQ o obejrzenie dema, przeprowadzenie rozmowy z adminem i posprzątanie tego syfu, bo coś mi się wydaje że nie tylko ten perm jest nadany za nic.

OP otrzymuje 2 tygodnie VIPa w ramach przeprosin za niesłusznego bana i późniejszy brak aktywności ze strony teamu.

Zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...